Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Blog e-korepetycje.net

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli”,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

 • Imię:
 • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.

Wyświetlono 10 z 342 znalezionych artykułów.
 1. Zdrowe odżywianie w szkole i w domu

  Każdy już wie, że najlepiej aby w ciągu dnia zjeść 5 posiłków. Większość z Was, mniej lub bardziej wie, jak wygląda piramida żywieniowa człowieka. Ten artykuł, mamy nadzieję, nie będzie kolejnym nudnym wykładem na temat tego co jeść, aby żyć zdrowo. Ale na co zwrócić uwagę, żeby nie dać się oszukać.

  Czytaj całość »
 2. Prowadzisz działania edukacyjne? Ta informacja jest dla Ciebie!

  E-korepetycje.net to nie tylko strona z ogłoszeniami korepetycji. Rozwijamy się w kierunkach, w których oczekują nasi użytkownicy. To właśnie dzięki temu powstał blog z informacjami edukacyjnymi. Teraz wprowadzamy kolejną funkcję naszego serwisu. Jest nią patronat medialny.

  Czytaj całość »
 3. Zabawy ruchowe w domu – co robić w domu z dzieckiem, gdy się nudzi?

  „Nuda jest najstraszliwszą plagą naszych czasów”, a najgorsze, gdy w taki stan popadają dzieci. Ich marudzenie przybiera na sile, a nerwy rodziców zostają wystawione na ciężką próbę. Można postawić tamę monotonii oraz bierności i zaproponować dzieciom ciekawe zabawy ruchowe, które nie tylko urozmaicą czas, ale i przyniosą ogromną radość. W co się bawić w domu?

  Czytaj całość »
 4. Gry i zabawy na świeżym powietrzu

  Ruch dla dziecka jest niezwykle ważny. Oprócz rozwoju koordynacji i sprawności fizycznej, podczas zabaw z rówieśnikami uczy się ono również współpracy w grupie, rywalizacji, radzenia sobie z porażką, poznaje smak wygranej.

  Czytaj całość »
 5. Problem z WF

  Coraz więcej dzieci i młodzieży nie chce brać udziału w zajęciach wychowania fizycznego. Jaki jest tego powód, dla którego dzieci szerokim łukiem omijają te zajęcia?


  Kategorie: pływanie, fitness

  Czytaj całość »
 6. Kampania Narodowe Czytanie 2017

  W tym roku każdy Polak może zagłosować na tytuł dzieła literackiego, które będzie wspólnie czytane w trakcie kampanii Narodowego Czytania.


  Kategorie: język polski

  Czytaj całość »
 7. Terminy egzaminów GOETHE-ZERTIFIKAT (Poziom C) 2017 w Polsce

  Certyfikaty C1 i C2 poświadczają znajomość języka niemieckiego na poziomie C1/C2. Poniżej znajdziecie terminy i miejscowości, w których możecie zdać egzamin na Certyfikat C z niemieckiego w roku 2017.


  Kategorie: język niemiecki

  Czytaj całość »
 8. Terminy egzaminów GOETHE-ZERTIFIKAT (Poziom B) 2017 w Polsce

  Goethe-Zertifikat (Zertifikat Deutsch) na poziomie sprawdzania samodzielności językowej ma następujące rodzaje: Goethe-Zertifikat B1 für Jugendliche/Goethe-Zertifikat B1/Goethe-Zertifikat B2. Wybierz potrzebny Certyfikat (Goethe-Institut), jaki chciałbyś  zdać w 2017 roku i zacznij przygotowywać się. W 2017 roku aż w 19 miastach w Polsce będzie można przystąpić do tego egzaminu.


  Kategorie: język niemiecki

  Czytaj całość »
 9. Terminy egzaminów GOETHE-ZERTIFIKAT (Poziom A) 2017 w Polsce

  Osoby, które chciałyby potwierdzić certyfikatem swoją umiejętność językową, mogą zdecydować się na przystąpienie do testu wydawanego przez Goethe-Institut. Na podstawowym poziomie są dwa rodzaje Goethe-Zertifikat A, a mianowicie Fit in Deutsch 1 i Start Deutsch 1.


  Kategorie: język niemiecki

  Czytaj całość »
 10. Fiszki i tandem, czyli nauka języka obcego z kimś lub samemu.

  W dzisiejszym materiale chcemy powiedzieć parę słów na temat coraz popularniejszej metody nauki jaką jest tandem, czyli nauka w parach. W dalszej części dowiecie się, czy można skutecznie uczyć się słówek i zwrotów samemu korzystając z popularnych fiszek.

  Czytaj całość »