Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Blog e-korepetycje.net

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli”,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

 • Imię:
 • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.

Wyświetlono 10 z 274 znalezionych artykułów.
 1. Nowe plany lekcji

  Kolejna porcja planów lekcji do wydrukowania

  Czytaj całość »
 2. Czy umowa pisemna z uczniem jest potrzebna?

  Spisanie na wstępie zasad obowiązujących obie strony, a także regulujących płatności wydaje się sprawą prostą i oczywistą. W praktyce mało który korepetytor to robi. Co jest powodem tego, że korepetytorzy nie podpisują umowy z uczniem?

  Czytaj całość »
 3. E-korepetycje.net najlepszą platformą wg Edutorial

  Edutorial.pl opublikował w ostatnich dniach raport dotyczący postępów w cyfryzacji świata edukacji.

  Czytaj całość »
 4. Zabiegane pokolenie młodych a nauka języka obcego.

  Nauka ludzi w przedziale wiekowym 20-30 lat to trudne wyzwanie. To pokolenie żyje w pędzie, nie ma na nic czasu, a widoczne efekty swoich działań chciałoby mieć natychmiast. Jak do nich podejść?


  Kategorie: język angielski

  Czytaj całość »
 5. Plan dnia ucznia

  Ile czasu powinno poświęcać się na odrabianie lekcji, a ile na odpoczynek? Czy oglądanie telewizji faktycznie relaksuje?

  Czytaj całość »
 6. Plany lekcji do wydrukowania

  Jak co roku przekazujemy naszym użytkownikom plany lekcji do wydrukowania, w których wypiszecie swoje całotygodniowe zajęcia

  Czytaj całość »
 7. Co robić, by uczeń nie zraził się do systemu edukacji

  Pierwsze dni w szkole są ogromnym stresem dla wielu osób. Z jednej strony to wyzwanie, przełom w życiu, ale też żmudna praca, poświęcenie i zmiana dotychczasowej egzystencji. Inauguracyjny dzwonek wywołuje trwogę, oszołomienie i obawy. Często okazuje się, że te negatywne odczucia były niepotrzebne, bo szkoła wcale nie jest taka straszna, a nawet można w niej miło spędzić czas. Grunt to pozytywne myślenie i dobre nastawienie!

  Czytaj całość »
 8. Zajęcia pozalekcyjne – czy i na co warto zapisać dziecko

  Oferta zajęć pozalekcyjnych jest bardzo szeroka. To już nie te czasy, gdy można było posłać dziecko na naukę języka obcego czy  jakieś zajęcia sportowe. Teraz nasza latorośl może uczyć się garncarstwa, technik autoprezentacji, wszelkich form tańca, zajęć muzycznych, plastycznych, nauki gry w szachy, a nawet programowania.

  Czytaj całość »
 9. Matury poprawkowe 2016

  W dniu dzisiejszym rozpoczęły się maturalne egzaminy poprawkowe. Prawo do ponownego przystąpienia do tej części matury mieli abiturienci, którzy w maju nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu w części pisemnej lub ustnej.

  Czytaj całość »
 10. 11 kroków do perfekcyjnego opisu profilowego

  Nieubłaganie zbliża się rok szkolny, a tym samym sezon na udzielanie korepetycji. Warto więc sprawdzić, czy profil na e-korepetycje.net jest uzupełniony prawidłowo. Jak to zrobić? Podpowiadamy w tym artykule.

  Czytaj całość »