Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Aktualności

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli”,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

 • Imię:
 • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.

Wyświetlono 10 z 104 znalezionych artykułów.
 1. Prowadzisz działania edukacyjne? Ta informacja jest dla Ciebie!

  E-korepetycje.net to nie tylko strona z ogłoszeniami korepetycji. Rozwijamy się w kierunkach, w których oczekują nasi użytkownicy. To właśnie dzięki temu powstał blog z informacjami edukacyjnymi. Teraz wprowadzamy kolejną funkcję naszego serwisu. Jest nią patronat medialny.

  Czytaj całość »
 2. Kampania Narodowe Czytanie 2017

  W tym roku każdy Polak może zagłosować na tytuł dzieła literackiego, które będzie wspólnie czytane w trakcie kampanii Narodowego Czytania.


  Kategorie: język polski

  Czytaj całość »
 3. Terminy egzaminów GOETHE-ZERTIFIKAT (Poziom C) 2017 w Polsce

  Certyfikaty C1 i C2 poświadczają znajomość języka niemieckiego na poziomie C1/C2. Poniżej znajdziecie terminy i miejscowości, w których możecie zdać egzamin na Certyfikat C z niemieckiego w roku 2017.


  Kategorie: język niemiecki

  Czytaj całość »
 4. Terminy egzaminów GOETHE-ZERTIFIKAT (Poziom B) 2017 w Polsce

  Goethe-Zertifikat (Zertifikat Deutsch) na poziomie sprawdzania samodzielności językowej ma następujące rodzaje: Goethe-Zertifikat B1 für Jugendliche/Goethe-Zertifikat B1/Goethe-Zertifikat B2. Wybierz potrzebny Certyfikat (Goethe-Institut), jaki chciałbyś  zdać w 2017 roku i zacznij przygotowywać się. W 2017 roku aż w 19 miastach w Polsce będzie można przystąpić do tego egzaminu.


  Kategorie: język niemiecki

  Czytaj całość »
 5. Terminy egzaminów GOETHE-ZERTIFIKAT (Poziom A) 2017 w Polsce

  Osoby, które chciałyby potwierdzić certyfikatem swoją umiejętność językową, mogą zdecydować się na przystąpienie do testu wydawanego przez Goethe-Institut. Na podstawowym poziomie są dwa rodzaje Goethe-Zertifikat A, a mianowicie Fit in Deutsch 1 i Start Deutsch 1.


  Kategorie: język niemiecki

  Czytaj całość »
 6. Terminy egzaminów CPE 2017 w Polsce

  Egzamin CPE sprawdza znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie zaawansowania (C2). Jeżeli uważasz że swobodnie posługujesz się językiem angielskim to egzamin CPE jest adresowany do Ciebie.


  Kategorie: język angielski

  Czytaj całość »
 7. Terminy egzaminów TOEFL 2017 w Polsce

  TOEFL to egzamin języka angielskiego, który jest rozpoznawalny na całym świecie. W artykule przedstawiamy listę ośrodków egzaminacyjnych w Polsce, łącznie z terminami i ich dostępnością do kwietnia 2017 roku włącznie.


  Kategorie: język angielski

  Czytaj całość »
 8. Terminy egzaminów IELTS 2017 w Polsce

  IELTS co roku zgarnia koło siebie ponad 2 miliony kandydatów, którzy chcą sprawdzić nawyki komunikacyjne w języku angielskim. Wybierz datę, placówkę i zacznij przygotowywanie do testów, składowymi którego są rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie. I to wszystko jest możliwe prawie za cztery godziny, dokładnie tyle trwa egzamin IELTS. 


  Kategorie: język angielski

  Czytaj całość »
 9. Terminy egzaminów CAE 2017 w Polsce

  Certificate in Advanced English (CAE) – jeden z najbardziej popularnych angielskich certyfikatów językowych wśród Polaków, chcących sprawdzić swój angielski na poziomie zaawansowanym. Sprawdź daty egzaminów CAE 2017 oraz miejsca jego przeprowadzenia.


  Kategorie: język angielski

  Czytaj całość »
 10. Terminy egzaminów FCE 2017 w Polsce

  FCE czyli First Certificate in English – to jeden z najpopularniejszych angielskich egzaminów językowych wśród Polaków. Certyfikaty wydawane są przez University of Cambridge Local Examinations Syndicate na podstawie testu złożonego z pięciu części. Znamy już terminy na rok 2017. W artykule znajdziesz wszystkie terminy w Polsce, gdzie odbywa się ten egzamin.


  Kategorie: język angielski

  Czytaj całość »