Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!

Blog e-korepetycje.net

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli”,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

 • Imię:
 • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.

Wyświetlono 10 z 320 znalezionych artykułów.
 1. Terminy egzaminów CAE 2017 w Polsce

  Certificate in Advanced English (CAE) – jeden z najbardziej popularnych angielskich certyfikatów językowych wśród Polaków, chcących sprawdzić swój angielski na poziomie zaawansowanym. Sprawdź daty egzaminów CAE 2017 oraz miejsca jego przeprowadzenia.


  Kategorie: język angielski

  Czytaj całość »
 2. Gry i zabawy do wykorzystania na lekcjach języka obcego cz.3

  Różne formy aktywności, w tym zabawy ruchowe, można z powodzeniem przeprowadzić wśród dorosłych kursantów. Dzisiaj prezentujemy trzecią już część gier i zabaw, które wspomogą naukę języka obcego i nieco rozweselą standardowe lekcje.

  Czytaj całość »
 3. Jak utrzymać motywację do nauki języka obcego

  Najważniejszą kwestią w wytrwałej nauce języka jest motywacja. Jeśli stracisz motywację, to będzie początek końca nauki. Poniżej kilka sposobów na to, aby nauka trwała cały czas i aby nie stracić motywacji - podpowiada Mateusz Grzywiński - nauczyciel języka angielskiego.


  Kategorie: język angielski, język niemiecki, język hiszpański, język francuski, język chiński

  Czytaj całość »
 4. Terminy egzaminów FCE 2017 w Polsce

  FCE czyli First Certificate in English – to jeden z najpopularniejszych angielskich egzaminów językowych wśród Polaków. Certyfikaty wydawane są przez University of Cambridge Local Examinations Syndicate na podstawie testu złożonego z pięciu części. Znamy już terminy na rok 2017. W artykule znajdziesz wszystkie terminy w Polsce, gdzie odbywa się ten egzamin.


  Kategorie: język angielski

  Czytaj całość »
 5. Zanurz się w języku wykorzystując wszystkie zmysły

  Metody nauki, niezależnie od tego czy uczymy się języka obcego, czy innego przedmiotu, oparte na aktywizacji wszystkich zmysłów, są jednymi ze skuteczniejszych metod.

  Czytaj całość »
 6. Nowe testy tematyczne z języka ukraińskiego i rosyjskiego

  W naszej bazie testów tematycznych pojawiły się 2 nowe pozycje. Już teraz możecie sprawdzić, jak dobrze znacie język rosyjski i język ukraiński. W teście znajdziecie najczęstsze zwroty i pułapki językowe. Jak sobie z nimi poradzicie?


  Kategorie: język rosyjski, język ukraiński

  Czytaj całość »
 7. Ciekawostki ze świata języków i kultury

  Dzisiaj mamy parę ciekawostek dotyczących różnych języków obcych i krajów, z których pochodzą. O niektórych może słyszeliście, część może być dla Was nowa i nieco zaskakująca. Miłej zabawy!

  Czytaj całość »
 8. Osiągnęliśmy cel zbiórki dla WOŚP! Dziękujemy!

  Jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście pomóc i wzięliście udział w naszej wspólnej zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Czytaj całość »
 9. Gry i zabawy do wykorzystania na lekcjach języka obcego cz.2

  Dzisiaj mamy dla Was kolejne propozycje gier i zabaw, które sprawią, że nauka języka obcego stanie się przyjemniejsza i może nieco łatwiejsza.

  Czytaj całość »
 10. Komunikacyjne metody nauczania języka obcego

  W artykule prezentujemy metody nauki kierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Będzie mowa o metodzie Berlitza, metodzie Callana, pytań i odpowiedzi „Akademii Nauki” oraz radykalnej formie metody komunikatywnej, czyli Total Immersion („całkowite zanurzenie”).

  Czytaj całość »