Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Blog e-korepetycje.net

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli”,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

 • Imię:
 • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.

Wyświetlono 10 z 310 znalezionych artykułów.
 1. Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2017

  Już po raz XIX Fundacja Edukacyjna Perspektywy przeprowadziła Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. Dokładnie 10 stycznia 2017 r. w trakcie uroczystości, w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zostały ogłoszone wyniki.

  Czytaj całość »
 2. Razem gramy dla WOŚP

  Już 25 lat jak gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! W tym roku i e-korepetycje.net przyłączają się, aby pomóc potrzebującym. Razem możemy więcej! Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji.

  Czytaj całość »
 3. Koniec gimnazjum

  W dniu dzisiejszym, tj. 9.01.2017 Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę oświatową. W nowym roku szkolnym 2017/2018 nie będzie już prowadzony nabór do szkół gimnazjalnych.

  Czytaj całość »
 4. Gry i zabawy do wykorzystania na lekcjach języka obcego

  Przedstawiamy pierwszą część naszego cyklu, w którym przedstawimy Wam gry i zabawy językowe. Przedstawione formy nauki nie wymagają dużych nakładów finansowych (a czasem wcale), a sprawdzą się zarówno w nauczaniu dorosłych, jak i dzieci.


  Kategorie: język angielski, język niemiecki, język hiszpański, język francuski, język włoski, język holenderski, język norweski

  Czytaj całość »
 5. Metoda Helen Doron – nauka języka angielskiego od najmłodszych lat

  Metoda BBS Helen Doron została opracowana w szczególności dla najmłodszych, czyli dzieci od 3 do 22 miesiąca życia. Nauka języka angielskiego w oparciu o metodę Helen Doron polega na zabawie w bezstresowej atmosferze.Do nauki i osłuchania wykorzystywane są piosenki, rymowanki, gry.


  Kategorie: język angielski

  Czytaj całość »
 6. 10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

  Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.


  Kategorie: język angielski, język niemiecki, język hiszpański, język francuski, język włoski, język arabski, język chiński, język japoński, język rosyjski, język hindi

  Czytaj całość »
 7. Rodzic kontra nauczyciel

  Współpraca rodziców z nauczycielami powinna opierać się na wzajemnym poszanowaniu i zaufaniu. Nauczyciel widzi nasze dziecko z perspektywy ucznia i ocenia jego zachowanie w szkolnym środowisku. Rodzic zna swoje dziecko i wie, co się dzieje w domu. Połączenie wiedzy ich obojga to droga do sukcesu ucznia.


  Kategorie: pedagogika, psychologia

  Czytaj całość »
 8. Życzenia Świąteczne dla Uczniów

  Kochani Uczniowie, Wam również życzymy serdeczności

  Czytaj całość »
 9. Życzenia świąteczne dla Nauczycieli

  Drodzy Nauczyciele, składamy Wam życzenia

  Czytaj całość »
 10. Jak znaleźć świetnego nauczyciela

  Koniec roku to czas postanowień i tworzenia planów na nowy nadchodzący rok. Zobaczcie, czym się kierować przy poszukiwaniu najlepszego korepetytora.

  Czytaj całość »