Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Blog e-korepetycje.net

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli”,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

 • Imię:
 • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.

Wyświetlono 10 z 366 znalezionych artykułów.
 1. Matura rosyjski 2017 – pomagamy online!

  Informujemy, że od dziś uruchamiamy pomoc online dot. matury z języka rosyjskiego. Pytania można zadawać w komentarzach do tego wpisu do 17 maja włącznie, czyli do terminu matury z języka rosyjskiego.


  Kategorie: język rosyjski

  Czytaj całość »
 2. Mininawyki

  Warunkiem koniecznym do realizacji metody mininawyków jest wybranie zminiaturyzowanego odpowiednika pożądanego nawyku i codzienne jego praktykowanie. Wprowadza się je po to, by robić jeszcze więcej i utrwalać nowe, pozytywne czynności. Kiedy można to wykorzystać? O tym w przeczytasz w tym artykule.

  Czytaj całość »
 3. Wszystkie pomoce maturalne w jednym miejscu

  Aby ułatwić powtórki do matury, opracowaliśmy spis materiałów, które z pewnością się Wam przydadzą.

  Czytaj całość »
 4. Rozpoczęcie matur 2017

  Matura 2017 czas start. Dzisiaj absolwenci liceów i techników przystąpią do pisemnego egzaminu z języka polskiego. Jutro czeka ich obowiązkowy egzamin z matematyki. Trzymamy za Was mocno kciuki!

  Czytaj całość »
 5. Jak sprawnie powtórzyć materiał do matury?

  Niemiecki psycholog Hermann Ebbinghaus podkreślał, że bez powtórek, po upływie 6 dni prawe nic się już nie pamięta. Największy spadek ilości informacji pojawia się już na samym początku, czyli zaraz po przyswojeniu materiału i dlatego ważne są pierwsze 24 godziny od zakończenia edukowania się. Jak szybko i efektywnie powtarzać materiał? Podpowiemy wam jak dokonać tego czynu.

  Czytaj całość »
 6. Epoki literackie - podsumowanie

  Na koniec powtórek do matury, tuż przed egzaminem z języka polskiego podsuwamy Wam świetne zestawienie epok literackich. W artykule znajdziecie informacje o tym jak nazywała się każda epoka i kiedy trwała. Przedstawiliśmy Wam również najważniejszych twórców w tym czasie oraz główne cechy każdego okresu w literaturze. Oczywiście nie obyło się bez listy dzieł, które w danej epoce powstały.

  Czytaj całość »
 7. 10 najlepszych kanałów YouTube do nauki języka obcego

  Serwis YouTube daje możliwość odkrywania, oglądania i udostępniania oryginalnych filmów. Korzysta się z niego głównie dla rozrywki, ale spełnia on też bardzo istotną rolę edukacyjną. W bazie serwisu jest duża ilość kanałów do nauki języków obcych. Największa ich liczba skupia się na zagłębianiu w tajniki języka angielskiego, ale odpowiedni rekonesans pozwoli na dotarcie także do innych.

  Czytaj całość »
 8. Wzory na maturę z matematyki

  Już niedługo matura, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe wzory na maturę z matematyki, w wersji do pobrania. Z tymi wzorami powtórka do egzaminu będzie zdecydowanie łatwiejsza.

  Czytaj całość »
 9. Egzamin gimnazjalny 2017

  Dzisiaj, czyli 19 kwietnia, równo o godz. 9:00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny. Łącznie potrwa on przez 3 kolejne dni.

  Czytaj całość »
 10. Czasy angielskie - porównanie

  Dzisiaj mała ściągawka w angielskich czasów. Jak budować zdania, pytania i przeczenia.

  Czytaj całość »