Opinie o serwisie

Poniżej znajdują się wybrane opinie o serwisie, które zostały przesłane przez naszych użytkowników.

“Jeśli jesteś w czymś świetny, nieważne czy to matematyka, angielski, czy śpiewanie, to dzięki e-korepetycje.net możesz z powodzeniem w ciągu nie więcej niż pół roku wyrobić sobie taką markę, że ludzie będą do Ciebie walić drzwiami i oknami. Ja zacząłem tu działać ok. 10 miesięcy temu i do dziś zgłosiło się na moje zajęcia z angielskiego niemal 200 chętnych do współpracy osób. Oczywiście nie jestem w stanie ich wszystkich obsłużyć osobiście, dlatego założyłem firmę i zatrudniam lektorów szkolących moją metodą. A e-korepetycje.net to moje główne źródło nowych klientów i najlepsza wizytówka w sieci. Ich mechanizm wyszukiwania korepetytorów sprawia, że w 95% przypadków trafiają do mnie osoby faktycznie zainteresowane ofertą i takie, które należą do mojej grupy docelowej(dorośli, a nie dzieci). Podsumowując jednym zdaniem - dzięki e-korepetycje.net stworzyłem i rozwijam prężną firmę i już dawno wszedłem na pensje znacznie przekraczającą średnią krajową. Szczerze polecam to rozwiązanie.”

dymek
Wiktor

“Dlaczego warto korzystać z serwisu e-korepetycje.net? Zamieszczenie ogłoszenia tutaj jest po prostu skuteczne a to przecież najważniejsze. Dziś jest doba internetu, prędzej wyszukamy dla siebie odpowiedni towar czy usługę przeglądając internet przy porannej kawie, niż obdzwonimy znajomych z zapytaniem o poradę. Serwis jest świetnie wypozycjonowany w google, intuicyjny, przyjemnie się przegląda oferty. Łatwo również dodaje się swoje ogłoszenie. Najważniejszy jednak jest efekt. Nawet sobie nie wyobrażam innej drogi reklamy, ta jest najskuteczniejsza. Jeszcze 10 lat temu nie miałbym szansy tak pracować jak teraz a wszystko dzięki e-korepetycje!”

dymek
Kamil

“e - ekstremalnie szybko - K - kapitalnie dużo uczniów O - obrazowo R - rewelacyjnie E - elokwentni nauczyciele P - profesjonalnie E - ewidencja odwiedzin T - tanio Y - yyy... C - celująco J - jedyny taki serwis E - e-korepetycje!”

dymek
Wiola

“Dużo zawdzięczam tej stronie, ponieważ inne środki promocji są zbyt drogie jak na skromną kieszeń przeciętnego ucznia czy korepetytora. Prowadzenie własnej strony pochłania mnóstwo wysiłków i wymaga wiele czasu by zgromadzić na niej rzeszę ludzi, reklamy na facebooku szybko przemijają w tlumie innych informacji, a reklama w gazecie bądź poprzez ulotki dużo kosztuje. ”

dymek
Maria

“Korzystam z serwisu e-korepetycje od niedawna. Uznałam, że możliwośc korzystania ze strony pozwoli na mój rozwój - coraz bardziej profesjonalny charakter udzielania korepetycji. Dzięki rejestracji więcej osób ma możliwośc skontaktowania się ze mną. Mogę również przeglądac ogłoszenia pisane przez uczniów poszukujących korepetytora. Duża liczba ofert pisanych przez nauczycieli i innych osób udzielających korepetycji z chemii(przedmiot z którego udzielam korepetycje) pokazuje mi, jak ważne jest zacięcie do nauczania, posiadana wiedza oraz chęc współpracy z uczniami. Jest to dla mnie duża motywacja do rozwoju.”

dymek
Sylwia

“Jeśli ktoś planuje rozpocząć udzielanie korepetycji bądź pobieranie ich, portal e-korepetycje jest obecnie najlepszym wyborem, a z racji wysokiego rankingu w wyszukiwarkach i faktu, że dziś młodzi ludzie korzystają intensywnie z internetu, zapewnia wysoką oglądalność ofert. Warto też wspomnieć, że portal jest darmowy, a płatne są jedynie wyróżnienia, które nie są konieczne by znajdować uczniów. To wzbudza zaufanie do portalu. W efekcie cieszę się, że tu jestem i piszę to szczerze, bo z powodzeniem prowadzę korepetycje z wieloma uczniami, którzy napisali do mnie właśnie przez ten portal. Dziękuję jego twórcom za stworzenie takiego miejsca i pozdrawiam.”

dymek
Grzegorz

“Strona e-korepetycje.net jest rewelacyjnym sposobem na szukanie uczniów. Jest bardzo często odwiedzana, nawet przez uczniów z małych miejscowości. Kiedyś nie byłam przekonana do promocji swoich usług własnie tym sposobem, ponieważ uważałam, że ludzie z małych miejscowości raczej nie korzystają z ofert internetowych, więc rozwieszałam ogłoszenia na okolicznych tablicach ogłoszeniowych. Moje zdziwienie było ogromne, kiedy w ostatnim roku nie chciało mi się ich rozwieszać i stwierdziłam, że zamieszczę ogłoszenie tylko na stronie e-korepetycje.net, okazało się, że dzwoniło do mnie więcej osób niż w czasach, w których bardziej postarałam się o swoją promocję. Teraz stawiam tylko na taką formę reklamy, właśnie przez tę stronę. ”

dymek
Magda

“Szukając korepetytora przede wszystkim zagląda się na serwisy typu e-korepetycje, ponieważ w obecnych czasach mając internet nikt, kto nie czyta gazet, nie pójdzie po gazetę, żeby znaleźć korepetytora, a ulotki otrzymane na mieście większość ludzi wyrzuca bez czytania ich. Także, jeżeli ktoś szuka korepetytora to najlepiej w takim miejscu, gdzie ogłaszają się sami korepetytorzy, gdzie można poczytać opinie o nich, aby nie marnować pieniędzy i właśnie takie serwisy są idealne do tego, a serwis e-korepetycje jest największym i najbardziej popularnym, jaki znalazłam, dlatego korzystam tylko i wyłącznie z niego do ogłaszania się i to wystarcza.”

dymek
Anna

“Jeśli nie ma Cię w Internecie, to nie istniejesz. Rejestrując się na e-korepetycje.net pozwoliłam się znaleźć. Dlaczego warto? - bo to bezpłatna, bezobsługowa i bezpieczna reklama, a co najważniejsze - to działa!”

dymek
Małgosia

“Dzięki e-korepetycjom mogłam rozwinąć swoją pasję jaką jest dzielenie się swoją wiedzą! Znalazłam mnóstwo uczniów, a także założyłam własną firmę korepetycyjną!”

dymek
Karolina

“Jeśli szukasz korepetycji, gdzie będziesz szukał? Oczywiście, na portalu specjalizującym się właśnie w tym! Poszukuijący wiedzą, że to właściwa strona, która gromadzi kompetentnych, wieloletnich i dobrze doświadczonych nauczycieli. Tak samo działa to w drugą stronę - czyli ja, korepetytor jezyka polskiego - wiem, że tą drogę wybiorą poszukujący korepetycji. Dlatego tu jestem ze swoją ofertą. DOBRY umieści swoje ogloszenie tylko na DOBREJ stronie.”

dymek
Jola