Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Blog e-korepetycje.net

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli”,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

 • Imię:
 • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.

Wyświetlono 10 z 310 znalezionych artykułów.
 1. Wyniki konkursu z ankiety Ulepszamy treści dla Was

  Poznajcie wyniki ostatnio przeprowadzonej ankiety dotyczącej mediów społecznościowych oraz treści artykułów na naszym blogu.

  Czytaj całość »
 2. Rynek korepetycji – rosnący potencjał

  Potwierdzają się prognozy z zeszłego roku mówiące o tym, że rynek korepetycji wciąż nabiera na sile. Świadczą o tym badania przeprowadzone przez największy w Polsce serwis ogłoszeń korepetycji e-korepetycje.net, podczas którego przeanalizowano ponad 120 tysięcy ogłoszeń.

  Czytaj całość »
 3. Przygotowanie do matury czas zacząć

  Do matury 2017 zostało nieco ponad 6 miesięcy. Część pisemna z języka polskiego rozpocznie się 4 maja o godz. 9:00. Czy to oznacza, że już trzeba zacząć się uczyć? A może jest już za późno?

  Czytaj całość »
 4. Dzień Nauczyciela

  14 październik to święto wszystkich Nauczycieli. W tym szczególnym dniu i nasz zespół przyłącza się do życzeń.

  Czytaj całość »
 5. Jak wygląda praca nauczyciela?

  Nauczyciel to niegdyś zawód bardzo szanowany. W dzisiejszych czasach niewiele zostało już z tego szacunku. Czy zawód nauczyciela jest trudny i wymagający?

  Czytaj całość »
 6. Krok po kroku – jak przeprowadzić lekcję z uczniem?

  Jak wygląda wzorowy schemat spotkania z uczniem? Jak powinny wyglądać zajęcia, aby udało się przerobić cały zaplanowany materiał, a przy tym uczeń jak i nauczyciel czuli się podczas lekcji komfortowo?

  Czytaj całość »
 7. Prezenty na Dzień Nauczyciela 2016

  Już tylko tydzień do Dnia Nauczyciela. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent, poszukajcie go u nas. W tym dniu każdy z nauczycieli powinien poczuć się wyjątkowo.

  Czytaj całość »
 8. Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

  Rozplanowanie sobie nauki, przygotowanie materiałów i odpowiedni zapasu czasu to podstawa. Istotny jest również sposób nauki. A każdy uczy się inaczej, czego innego potrzebuje, żeby przyswoić nową wiedzę. Jak zatem można się uczyć?

  Czytaj całość »
 9. Nie tylko w szkole, czyli nauka w świecie 2.0

  Dzięki Internetowi niemal każda dziedzina wiedzy stała się dostępna dla każdego. Czas i miejsce przestały nas ograniczać, a nawet najbardziej niszowe szkolenia są na wyciągnięcie ręki.  Już nie trzeba dojeżdżać na stacjonarne kursy i dostosowywać swojego harmonogramu do narzuconych godzin.


  Kategorie: informatyka, programowanie, efektywna nauka

  Czytaj całość »
 10. Ulepszamy treści dla Was - ankieta i konkurs

  Czy pomożesz nam ulepszać treści, a także miejsca, w których je publikujemy? Powiedz nam, jakie tematy powinniśmy poruszać na naszym blogu oraz w innych mediach, np. na You Tube, a dzięki temu wygraj 3-miesięczne wyróżnienie GRATIS.

  Czytaj całość »