Graliśmy z WOŚP! Podsumowanie zbiórki

Za nami kolejny już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcieliśmy serdecznie podziękować za Wasze wielkie serducha. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz wzieliście udział w naszej zbiórce. :)

Wiemy, że ostatnie lata były dla wszystkich bardzo trudne... inflacja, podwyżki cen oraz pandemia. Mimo to daliśmy radę! Dzięki Wam i Waszej współpracy nie byłoby to możliwe. To właśnie w takich momentach udowadniacie, że potraficie dzielić się nie tylko wiedzą, ale również dobrocią. 

Naszą skarbonkę zasiliły 34 wpłaty. Chociaż jeszcze w weekend mieliśmy wątpliwości co do stanu naszej zbiórki, okazało się, że jak zwykle nie było się o co martwić. Dzięki Wam udało się zebrać:

2 645 zł 

Rekordzista zasilił ją o 900 zł. Pierwsza trójka największych darczyńców, oprócz pakietu nagród, otrzyma od nas wyjątkowe prezenty:

Najbardziej hojne wpłaty prezentowały się następująco:

  • 900 zł 
  • 400 zł 
  • 250 zł 

Wszystkim z Was należą się wyrazy uznania i podziękowania. Miło jest co roku utwierdzać się w przekonaniu, że możemy na Was liczyć!
Brawo! I pamiętajcie… dobro wraca. :) 

Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście.
Robert Baden-Powell. 

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Matury ustne - czas start!

Uzyskanie pozytywnego wyniku z pisemnych egzaminów maturalnych to tylko pierwszy krok do otrzymania świadectwa dojrzałości.

Egzamin gimnazjalny 2018

Dokładnie 18 kwietnia rozpoczną się egzaminy gimnazjalne 2018. Od ich wyników i liczby osiągniętych na egzaminie punktów z poszczególnych części będzie zależało przyjęcie ucznia do danej szkoły. Im wyższy wynik, tym większa szansa na dostanie się do wybranej szkoły pierwszego wyboru.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023