Graliśmy z WOŚP! Podsumowanie zbiórki

Za nami kolejny już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcieliśmy serdecznie podziękować za Wasze wielkie serducha. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz wzieliście udział w naszej zbiórce. :)

Wiemy, że ostatnie lata były dla wszystkich bardzo trudne... inflacja, podwyżki cen oraz pandemia. Mimo to daliśmy radę! Dzięki Wam i Waszej współpracy nie byłoby to możliwe. To właśnie w takich momentach udowadniacie, że potraficie dzielić się nie tylko wiedzą, ale również dobrocią. 

Naszą skarbonkę zasiliły 34 wpłaty. Chociaż jeszcze w weekend mieliśmy wątpliwości co do stanu naszej zbiórki, okazało się, że jak zwykle nie było się o co martwić. Dzięki Wam udało się zebrać:

2 645 zł 

Rekordzista zasilił ją o 900 zł. Pierwsza trójka największych darczyńców, oprócz pakietu nagród, otrzyma od nas wyjątkowe prezenty:

Najbardziej hojne wpłaty prezentowały się następująco:

  • 900 zł 
  • 400 zł 
  • 250 zł 

Wszystkim z Was należą się wyrazy uznania i podziękowania. Miło jest co roku utwierdzać się w przekonaniu, że możemy na Was liczyć!
Brawo! I pamiętajcie… dobro wraca. :) 

Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście.
Robert Baden-Powell. 

 

e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Poznaj nowe e-korepetycje.net

Miło nam poinformować, że właśnie uruchomiliśmy nową wersję serwisu. Widać to na pierwszy rzut oka ze względu na zmiany wizualne, jednak to nie wszystko. Zadbaliśmy przede wszystkim o Waszą wygodę w korzystaniu z serwisu.

Rekordowa zbiórka na WOŚP 2019 – dziękujemy!

Jedyne co nam przychodzi na myśl, to słowa – JESTEŚCIE WIELCY! Takich wyników zbiórki nie spodziewał się nikt z nas. Bardzo chcieliśmy pobić wartość zbiórki z 2018 roku chociaż o 1 zł, a Wy przebiliście tę wartość prawie 3-krotnie!

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022