Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Blog e-korepetycje.net

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „32 sposoby na udaną lekcję – porady i przykłady dla nauczycieli”,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

 • Imię:
 • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.

Wyświetlono 10 z 349 znalezionych artykułów.
 1. Wzory na maturę z matematyki

  Już niedługo matura, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe wzory na maturę z matematyki, w wersji do pobrania. Z tymi wzorami powtórka do egzaminu będzie zdecydowanie łatwiejsza.

  Czytaj całość »
 2. Egzamin gimnazjalny 2017

  Dzisiaj, czyli 19 kwietnia, równo o godz. 9:00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny. Łącznie potrwa on przez 3 kolejne dni.

  Czytaj całość »
 3. Czasy angielskie - porównanie

  Dzisiaj mała ściągawka w angielskich czasów. Jak budować zdania, pytania i przeczenia.

  Czytaj całość »
 4. Angielski z piosenek

  Jak nauczyć się angielskiego? - to pytanie zadawane jest codziennie tysiącom nauczycieli. Odpowiedzi jest prawdopodobnie tyle, ile samych pytanych i to prawda - jest wiele sposobów na naukę języka obcego.

  Czytaj całość »
 5. Czasowniki nieregularne angielski

  W trakcie zapoznawania się z językiem angielskim przychodzi moment na naukę czasowników nieregularnych. Nie jest to łatwy orzech do zgryzienia, ale są sposoby, aby ułatwić sobie opanowanie tego materiału. Poniżej znajdziecie wskazówki jak szybko opanować czasowniki nieregularne.

  Czytaj całość »
 6. Jak napisać rozprawkę?

  Rozprawka jest jednym z zadań maturalnych w części pisemnej z języka polskiego na poziomie podstawowym. Jeżeli zdecydujecie się na jej napisanie ważne, abyście pamiętali o podstawowych zasadach, jakie obowiązują przy jej pisaniu.


  Kategorie: język polski

  Czytaj całość »
 7. Terminy matur 2017

  Matura, czyli najważniejszy egzamin dojrzałości, do którego przystąpią w tym roku uczniowie 3 klas liceów ogólnokształcących i uczniowie 4 klas techników. W tym roku matura rozpocznie się 4 maja od pisemnej części egzaminu z języka polskiego.

  Czytaj całość »
 8. Wywiad video z Karolem Wójcickim

  Karol Wójcicki - pasjonata astronomii, który chętnie się zgodził na wywiad video z serwisem E-korepetycje. Rozmawialiśmy o Wszechświecie, rakietach i podróżach kosmicznych.


  Kategorie: astronomia

  Czytaj całość »
 9. Ogólnopolski strajk nauczycieli

  Dokładnie o godz. 7:30, wraz z pierwszym dzwonkiem, rozpoczął się ogólnopolski strajk nauczycieli. Oficjalnie potrwa on do godz. 15:30.

  Czytaj całość »
 10. Znani astronomowie

  Obserwacje nieba, układ planet i gwiazd, fascynowały człowieka od starożytności. W tamtych czasach astronomia i astrologia  były naukami praktycznie tożsamymi. Na kartach historii, z większymi lub mniejszymi odkryciami astronomicznymi, zapisało się wielu naukowców.

  Czytaj całość »