Nowy wygląd menu w kontach użytkowników

Czas na małe wielkie zmiany. Od dzisiaj w Waszych kontach widoczne jest nowe menu z podziałem na dwie strefy:

  • Strefa Korepetytora
  • Strefa Ucznia

To preludium do większych zmian, jakie dla Was szykujemy ;) A co w nowym menu?

Po pierwsze, żeby nie utrudniać Wam pracy przy zarządzaniu danymi, na razie zachowaliśmy wszystkie funkcje, jakie dotychczas mieliście. Na ich zmianę przyjdzie jeszcze czas. Podział na strefy, mamy nadzieję, pozwoli Wam na sprawniejsze i szybsze poruszanie się po koncie. Zerknijcie na poniższy filmik, aby zobaczyć, gdzie znajdują się poszczególne funkcje.

 

Mamy nadzieję, że takie intuicyjne pogrupowanie ich ułatwi Wam odnalezienie właściwej opcji wyboru. Wszystkie działania dotyczące dodawania i promowania ogłoszenia macie teraz w jednym miejscu. Sprawy związane z płatnościami i fakturami również doczekały się swojej zakładki, do której dodaliśmy również możliwość wpisania danych firmowych, na jakie chcielibyście otrzymać fakturę sprzedażową.

Uczniowie, w swojej strefie, znajdą nie tylko dodane przez siebie ogłoszenia (typu "szukam nauczyciela") i opinie wystawione swoim korepetytorom, ale także pełną bazę testów diagnostycznych. Testy te pozwalają sprawdzić swój poziom wiedzy z licznych przedmiotów i zapisać w systemie wszystkie swoje wyniki wraz z datami ich wykonania. Dzięki temu, przy okazji kontaktowania się z korepetytorem, mogą załączyć swoje wyniki i pozwolić mu zorientować się w poziomie ucznia.

A jeżeli macie jakieś pytania czy sugestie, to jak zawsze czekamy na nie w naszym dziale obsługi klienta, do którego możecie napisać, korzystając z naszego formularza kontaktowego.

O autorze

avatar

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Edukacja online to przyjemna podróż - rozmawiamy o korepetycjach online i nie tylko

Korepetycje online z roku na rok zyskują na popularności. Podjęliśmy ten temat w rozmowie z panią Haliną Ostańkowicz-Bazan, która uczy innych już od ponad 30 lat.

Korepetytor - Superbohater - wyniki ankiety

W ostatnim miesiącach świat, z powodu epidemii koronawirusa, stanął trochę na głowie. Musieliśmy zmienić nasze przyzwyczajenia, dostosować się do nowej rzeczywistości. Jak w tej sytuacji zmieniła się praca Korepetytora? Czy wymuszone przejście na zdalną formę nauczania spowodowało zmiany na rynku korepetycji?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2023