Podwojenie odsłon reklamy na święta

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie, nadchodzi czas błogiego odpoczynku w gronie najbliższych. Nim jednak w pełni zanurzymy się w atmosferze rodzinnych spotkań, warto wykorzystać tę okazję do promocji własnych ogłoszeń i wzmocnienia swojej obecności w sieci. Dlatego też prezentujemy naszą specjalną świąteczną ofertę dotyczącą reklamy bannerowej.

Wiele badań wykazuje, że reklama bannerowa jest jednym ze skuteczniejszych sposobów promocji marki. Dzięki niej możesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców, generując większy ruch na swojej stronie internetowej lub wizytówce w naszym serwisie.

Świąteczne Podwojenie Odsłon

Mamy dla Ciebie fantastyczną ofertę! Kupując wybraną kampanię bannerową, otrzymasz drugie tyle odsłon zupełnie za darmo! To niesamowita szansa na jeszcze większe zasięgi i jeszcze większą widoczność Twojej marki. Promocja trwa tylko do 19.12.2023 do godz. 23:59, więc nie zwlekaj i skorzystaj teraz! Zdobądź jeszcze więcej uczniów i zacznij Nowy Rok z pełnym kalendarzem zajęć.

Jak skorzystać z promocji?

Teraz uważnie przeczytaj — aby skorzystać z promocji, konieczne jest posiadanie konta w naszym panelu reklamowym. Jeśli jeszcze go nie masz, załóż konto. Następnie, korzystając z panelu, dodaj kampanię reklamową. Przypominamy, że promocja obejmuje wszystkie formy kampanii bannerowej — możesz wybrać banner główny, banner w sidebarze oraz banner wyświetlający się pod artykułami na naszym blogu. W ustawieniach nazwy kampanii dodaj frazę „Podwójne święta”.

1. Zaloguj się do panelu reklamowego w naszym serwisie. Zarejestruj się, jeśli jeszcze nie posiadasz tam konta. 

2. Wybierz interesujący Cię format banneru. Do dyspozycji masz banner główny, banner sidebar oraz banner wyświetlający s​ię pod artykułem. Jeżeli chcesz promować swoje ogłoszenie w naszym serwisie, a nie posiadasz własnej grafiki reklamowej, możesz skorzystać z naszych szablonów. 

3. Dodaj kampanię bannerową, w tytule wpisując „Podwójne święta” i opłać ją.

UWAGA!

Warunkiem skorzystania z promocji podwojenia odsłon jest opłacenie i rozpoczęcie emisji kampanii w terminie 12-19.12.2023 r.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Zarabiaj więcej na korepetycjach - złap zniżkę na książkę

Kompendium wiedzy o marketingu w edukacji w mocno obniżonej cenie.

Organizujesz półkolonie lub obozy wakacyjne w 2023 r.? Mamy coś dla Ciebie

Jesteś organizatorem półkolonii, kolonii czy obozów w 2023 r.? Sprawdź promocję reklamową, dzięki której szybko i skutecznie dotrzesz ze swoją ofertą do nowych klientów.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2023