Kiedy zaczynają się ferie w 2024 roku?

Ferie zimowe zaczynają się już za kilka dni. Sprawdź, w jakim terminie odbędą się w Twoim województwie i kiedy możesz spodziewać się "korków" na stoku, za to mniejszego ruchu w drodze do pracy ;)

Niżej przedstawiamy terminy w formie graficznej, aby nic nie umknęło Twojej uwadze. Jeśli się zagapiłeś, to ostatnia szansa na przygotowanie się do ferii np. w województwie mazowieckim czy dolnośląskim. Reszta ma jeszcze chwilę na zebranie odpowiedniego sprzętu czy zaplanowanie zimowych wypadów. 

Wszystkim feriowiczom już teraz życzymy udanej i bezpiecznej zabawy :)


 

O autorze

MP
e-korepetycje.net

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Trzecia fala pandemii koronawirusa - sytuacja w edukacji

W związku z coraz większym przyrostem zachorowań i próbą zatrzymania tego zjawiska wprowadzane są coraz to nowsze obostrzenia. W edukacji najbardziej dotkniętą grupą, której dotyczą te zmiany, są uczniowie klas 1-3.

Jak zadbać o wellbeing w pracy nauczyciela?

Praca nauczyciela to czasem niełatwy kawałek chleba. Choć często podnosi się argument o długich wakacjach, wolnych feriach i 18 godzinach spędzonych przy tablicy, to każdy, kto faktycznie pracuje w zawodzie wie, że to tylko część prawdy. Zwłaszcza że większość nauczycieli pracuje dodatkowo, udzielając korepetycji. 

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2023