Blog e-korepetycje.net

Bądź na bieżąco, ze wszystkimi artykułami i praktycznymi poradami.

Rusza nasza skarbonka WOŚP 2023. Pomagaj i wygrywaj!

Wspieraj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i odbierz nagrody!

Dlaczego warto brać udział w korepetycjach online?

Korepetycje online w ostatnich latach bardzo zyskały na popularności. Niewątpliwie przyczyniła się do tego pandemia, ale – co ciekawe – jej ustanie nie przerwało nauki zdalnej. Okazało się bowiem, że taki rodzaj korepetycji ma bardzo wiele plusów.

Jak się pisze: aha czy acha?

Niejednokrotnie zastanawiamy się, czy dany wyraz piszemy w określony sposób. Niektórym z nas spędza to sen z powiek. Nie inaczej jest i tym razem.

Spokojnych i Zdrowych Świąt!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Mirosław Hermaszewski – biografia

Mirosław Hermaszewski urodził się 15 września 1941 roku w Lipnikach na Wołyniu. Był pierwszym Polakiem, który odbył podróż w kosmos.

Świąteczne podwojenie odsłon - zyskaj podwójnie!

Święta tuż tuż…To przede wszystkim czas odpoczynku w rodzinnym gronie. Zanim jednak to nastąpi, warto wykorzystać ten czas na promocję swoich ogłoszeń i budowanie swojej pozycji w sieci. Będzie to możliwe dzięki naszej świątecznej promocji na reklamę banerową. 

Zorganizuj sobie czas z naszym planerem tygodniowym! Pobierz za darmo

Odpowiednie zaplanowanie sobie zadań pozwala uporządkować porządek dnia, ale także zwiększyć efektywność swojej nauki i pracy. Odpowiednie planowanie może znacząco wpłynąć na osiągany przez nas sukces. Chcemy pomóc Wam w tym - dlatego przygotowaliśmy dla Was planer tygodniowy, który możecie pobrać i wydrukować.

Bylejakość nie wchodzi w grę - wywiad z Małgorzatą Kowalewicz

Czy istnieje przepis na dobrego nauczyciela? Co sprawia, że jednych belfrów pamiętamy, a inni giną w naszej pamięci? Jak ważna jest pasja w pracy? O wielu twarzach nauczania rozmawialiśmy z Małgorzatą Kowalewicz, nauczycielką i podróżniczką.

Tydzień promocji na Black Week

Czas na wielkie promocje z okazji Black Week. Sprawdź, ile możesz zyskać!

5 powodów, żeby uczyć się matematyki

Matematyka nazywana jest przez wielu królową nauk, a powodów, by jej się uczyć jest naprawdę wiele. Dlaczego zatem warto to robić? W niniejszym artykule przedstawiamy 5 argumentów.

Muzyka łączy pokolenia - wywiad z Michałem Janickim

Czy muzyka w szkole jest potrzebna? Jak i kiedy rozwijać należy swoje talenty muzyczne? Dlaczego wiek członków zespołu muzycznego nie ma znaczenia? O pasji i miłości do muzyki, która uwrażliwia młode pokolenie i rozwija w nich umiejętność słuchania rozmawialiśmy z Michałem Janickim, założycielem najmłodszego zespołu rockowego „Krew, Pot i Łzy”.

Nauczyciel nowoczesny - kim jest? Wywiad z Dariuszem Janikiem

Kim jest, a kim powinien być nauczyciel XXI wieku? Jaką rolę powinien pełnić w życiu uczniów? W jaki sposób może wpłynąć na przyszłe wybory młodego pokolenia? O byciu nowoczesnym nauczycielem z pasją rozmawiamy  z politologiem, prawnikiem, prezenterem radiowym i telewizyjnym oraz nauczycielem - Dariuszem Janikiem.

Nowość w panelu HR - lista kandydatów

Szybkie i intuicyjne narzędzie do zarządzania procesem rekrutacji. Dodaj ogłoszenie o pracę i czekaj na zgłoszenia się kandydatów.

Szkoła powinna czynić z nas badaczy - wywiad z dr. Piotrem Wasylukiem

Czy edukacja w obecnej formie przystaje do czasów i problemów, z którymi mierzymy się jako ludzkość? Czy widać trendy, które mogą nam pomóc dostosowaniu jej do oczekiwań i wymagań uczniów? W końcu – kto powinien zająć się wdrażaniem zmian? O przyszłości edukacji rozmawiamy z doktorem nauk filozoficznych i ekspertem od analizy i kreowania trendów – Piotrem Wasylukiem.

Edukacja okiem belfra [e-book] - świętujemy Dzień Nauczyciela

Dziś święto wszystkich Nauczycieli, czyli Dzień Edukacji Narodowej. Jeżeli już o edukacji i szkolnictwie mowa, to czy zastanawiacie się czasem, w jakim kierunku ona zmierza? Albo kim jest wasz nauczyciel po godzinach pracy?

Zarabiaj więcej na korepetycjach - złap zniżkę na książkę

Kompendium wiedzy o marketingu w edukacji w mocno obniżonej cenie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023