Blog e-korepetycje.net

Bądź na bieżąco, ze wszystkimi artykułami i praktycznymi poradami.

Organizujesz półkolonie lub obozy wakacyjne w 2023 r.? Mamy coś dla Ciebie

Jesteś organizatorem półkolonii, kolonii czy obozów w 2023 r.? Sprawdź promocję reklamową, dzięki której szybko i skutecznie dotrzesz ze swoją ofertą do nowych klientów.

Jak organizowane są kursy dla pracowników prezentujących różny poziom wiedzy?

Jak się okazuje organizacja kursów dla pracowników to wcale nie taki łatwy temat, szczególnie kiedy każdy z nich jest na różnym poziomie zaawansowania. Ma różne potrzeby i oczekiwania, a także... braki.

Jak sprawdzić zasięgi Twoich artykułów w Google?

Jeśli prowadzisz blog albo sprzedajesz materiały edukacyjne, z pewnością zależy Ci na jak największych zasięgach. Czy zwracasz jednak uwagę na to, ile osób odwiedza Twoją stronę WWW z Google? A może skupiasz się wyłącznie na działaniach w social mediach?

Wszystkie pomoce maturalne w jednym miejscu

Sprawdź spis materiałów ułatwiających powtórki do matury. Mamy nadzieję, że się Wam przydadzą.

Dziewczyną czy dziewczynom - jak piszemy?

Dzisiaj przyjrzymy się wyrażeniu, którego wymowa i pisownia jest przyczyną częstych błędów językowych. Dziewczyną czy dziewczynom? Który z tych wariantów jest prawidłowy? Pora rozwiązać ten problem. 

Słownik pojęć marketingowych - premiera

„Słownik pojęć marketingowych” to ponad 120 pojęć wraz z objaśnieniami, dotyczących marketingu i promocji, które pomogą zrozumieć Ci zawiły świat reklamy.

Jak uczyć się kilku podobnych języków obcych naraz?

Nauka dwóch języków jednocześnie wydaje się nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza jeżeli pochodzą z jednej rodziny. Jest to wymagające czasowo i przede wszystkim organizacyjnie. Skąd wiedzieć, jak zrobić to w skuteczny sposób? Jak to zorganizować tak, aby się nie myliły? 

Mi czy mnie - jak piszemy?

Wracamy do Was z popularnym cyklem dotyczącym poprawnej pisowni. Tym razem odpowiemy na pytanie “Jak piszemy: mi czy mnie?".

Matura z polskiego 2023 - zmiany na egzaminie

Wprowadzono zmiany na maturze ustnej z języka polskiego w 2023 roku. Sprawdź, co dokładnie uległo zmianie.

Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka?

Wybór szkoły podstawowej dla dziecka to jedna z ważniejszych decyzji, przed jaką musimy stanąć. Nasza pociecha wkracza w inny etap samodzielności, a my w inny etap rodzicielstwa. Dlatego tak ważne jest, aby zrobić to mądrze, biorąc pod uwagę kilka znaczących aspektów.

Nieważne czy nie ważne - jak piszemy: razem czy osobno?

Często zastanawiamy się, czy powinniśmy napisać dane wyrażenie łącznie, czy oddzielnie. Nie zawsze możemy polegać na autokorekcie, ponieważ modyfikacja tekstu może prowadzić do błędów.

Nasze publikacje. Czy znasz je wszystkie?

Możesz nie wiedzieć, ale co jakiś czas staramy się tworzyć materiały, które przydadzą się nie tylko nauczycielom, ale również uczniom i ich rodzicom. Nasze publikacje koncentrują się na edukacji, marketingu, a nawet zagadnieniach związanych z prowadzeniem własnej działalności. 

Coraz czy co raz - jak piszemy?

Wielokrotnie stajemy przed decyzją, czy zapisać dane wyrazy łącznie, czy osobno. Czasami im prostszy zwrot, tym większy stanowi problem. Jak jest z wyrazem "coraz"?

Graliśmy z WOŚP! Podsumowanie zbiórki

Za nami kolejny już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcieliśmy serdecznie podziękować za Wasze wielkie serducha. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście wziąć udział w naszej zbiórce. :)

Odrazu czy od razu - jak piszemy?

Kolejny artykuł wyjaśniający błędy językowe i poprawną pisownię. Jak się okazuje, wielu z nas ma dylemat, która forma jest prawidłowa - od razu czy odrazu. Jak się powinno pisać? Odpowiedź znajduje się poniżej. 

Rusza nasza skarbonka WOŚP 2023. Pomagaj i wygrywaj!

Wspieraj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i odbierz nagrody!

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023