Blog e-korepetycje.net

Bądź na bieżąco, ze wszystkimi artykułami i praktycznymi poradami.

Jak wspierać uczniów i rozwijać ich potencjał? Wywiad z Ingą Maciejewską-Racką, korepetytorką matematyki

Rozmawiamy z Ingą Maciejewską-Racką, która na początku studiów postanowiła założyć własną działalność. Pytamy ją o sposób definiowania sukcesu oraz o to, jak tworzyć przyjazną atmosferę i wspierać swoich uczniów.

Jak znaleźć pracę w data science?

Najpewniej nie muszę Cię przekonywać, że praca w branży data science to obecnie jedno z najciekawszych i najlepiej płatnych zajęć. Co jednak nie powinno być zaskoczeniem, wysokie zarobki wynikają z tego, że praca ta wymaga umiejętności, które nie są proste do zdobycia.

Uporządkowana współpraca czy brak zasad? Wywiad z Krzysztofem Dolatą, korepetytorem języka niemieckiego

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie metody i narzędzia są najbardziej skuteczne podczas nauki języka obcego? Czy formalne regulacje mają duże znaczenie dla sukcesu korepetytora? Rozmawiamy z Krzysztofem Dolatą, korepetytorem języka niemieckiego.

Kierunek: Chorwacja – polecane miejsca i ceny w Chorwacji

Jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych w ostatnim czasie jest Chorwacja. Przyciągają do niej malownicze krajobrazy nadmorskie, góry, liczne wyspy, a także przepyszne jedzenie i sympatyczni gospodarze. W artykule prezentujemy najważniejsze informacje o tym kraju.

Sukcesy i wyzwania w pracy korepetytora - wywiad z Oleną Tarasovą, byłą prawniczką

Rozmawiamy z Oleną Tarasovą, która wcześniej pracowała jako prawniczka, ale odkryła w sobie pasję do nauczania i założyła swoją własną szkołę językową. Zapytaliśmy ją o wyzwania związane z nauczaniem i rozwój zawodowy.

Pasja, ciekawość i rozwój - wywiad z Ewą Drozd, lektorką języka angielskiego

Rozmawiamy z Ewą Drozd, doświadczoną lektorką języka angielskiego i założycielką szkoły językowej, na temat umiejętności niezbędnych do zostania korepetytorem oraz sposobów utrzymywania doskonałych relacji z klientami.

Z dietą na wakacjach (porady i materiały do druku)

Podróżowanie za granicę na diecie eliminacyjnej może być wyzwaniem, ale z odpowiednim planowaniem, komunikacją i korzystaniem z dostępnych narzędzi można skutecznie radzić sobie z tymi trudnościami. Wydrukuj przygotowane pliki, które pomogą Ci komunikować się za granicą np. restauracji.

Wakacyjne podwojenie odsłon

Zadbaj o pełny grafik uczniów już teraz. Wielka wakacyjna promocja reklamowa pozwoli Ci zrealizować Twoje cele taniej, niż myślisz. Skup się na sobie, a my zajmiemy się resztą.

Kierunek: Francja – co warto zobaczyć i jakie są ceny we Francji

Francja to popularny cel podróży, słynący z rozwiniętej kultury, sztuki i elegancji. Miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla ciała, jak i dla ducha. Tu zanurzysz się w zmysłowym świecie perfum, spróbujesz wykwintnych serów i doskonałych francuskich win. Zachwycisz się architekturą czy podejrzysz paryską modę.

Hello History, czyli rozmawiaj z kim chcesz

Hello History to nowa aplikacja dostępna na systemy iOS i Android, umożliwiająca interakcję z postaciami historycznymi oraz innymi ciekawymi osobistościami. W jaki sposób działa? Jakie są jej zastosowania w edukacji?

Jak utrzymać motywację do zajęć dodatkowych?

Motywacja — czym jest i jak ją utrzymać? Co nas blokuje, a co nas napędza? Zobacz, jak jako korepetytor, nauczyciel czy rodzic możesz motywować ucznia w dążeniu do celu. Sprawdź, co samemu możesz zrobić, żeby nie stracić zapału.

Dzień Korepetytora 2023 - konkurs z sukcesem w tle

25 maja — Dzień Korepetytora. Gotowi na małą niespodziankę od nas?

Czat Binga obsłuży znaczniki LaTeX

Prezentacja wzorów matematycznych czy równań będzie znacznie lepsza.

Odemnie czy ode mnie - jak piszemy?

W języku polskim istnieje wiele wyrazów i zwrotów, których poprawna pisownia może być problemem dla wielu osób. Jednym z takich wyrażeń jest "ode mnie". W niniejszym artykule wyjaśniamy, która forma jest poprawna i dlaczego.

Organizujesz półkolonie lub obozy wakacyjne w 2023 r.? Mamy coś dla Ciebie

Jesteś organizatorem półkolonii, kolonii czy obozów w 2023 r.? Sprawdź promocję reklamową, dzięki której szybko i skutecznie dotrzesz ze swoją ofertą do nowych klientów.

Jak organizowane są kursy dla pracowników prezentujących różny poziom wiedzy?

Jak się okazuje organizacja kursów dla pracowników to wcale nie taki łatwy temat, szczególnie kiedy każdy z nich jest na różnym poziomie zaawansowania. Ma różne potrzeby i oczekiwania, a także... braki.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023