Blog e-korepetycje.net: Aktualności

Graliśmy z WOŚP! Podsumowanie zbiórki

Za nami kolejny już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcieliśmy serdecznie podziękować za Wasze wielkie serducha. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście wziąć udział w naszej zbiórce. :)

Rusza nasza skarbonka WOŚP 2023. Pomagaj i wygrywaj!

Wspieraj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i odbierz nagrody!

Spokojnych i Zdrowych Świąt!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Świąteczne podwojenie odsłon - zyskaj podwójnie!

Święta tuż tuż…To przede wszystkim czas odpoczynku w rodzinnym gronie. Zanim jednak to nastąpi, warto wykorzystać ten czas na promocję swoich ogłoszeń i budowanie swojej pozycji w sieci. Będzie to możliwe dzięki naszej świątecznej promocji na reklamę banerową. 

Zorganizuj sobie czas z naszym planerem tygodniowym! Pobierz za darmo

Odpowiednie zaplanowanie sobie zadań pozwala uporządkować porządek dnia, ale także zwiększyć efektywność swojej nauki i pracy. Odpowiednie planowanie może znacząco wpłynąć na osiągany przez nas sukces. Chcemy pomóc Wam w tym - dlatego przygotowaliśmy dla Was planer tygodniowy, który możecie pobrać i wydrukować.

Tydzień promocji na Black Week

Czas na wielkie promocje z okazji Black Week. Sprawdź, ile możesz zyskać!

Nowość w panelu HR - lista kandydatów

Szybkie i intuicyjne narzędzie do zarządzania procesem rekrutacji. Dodaj ogłoszenie o pracę i czekaj na zgłoszenia się kandydatów.

Edukacja okiem belfra [e-book] - świętujemy Dzień Nauczyciela

Dziś święto wszystkich Nauczycieli, czyli Dzień Edukacji Narodowej. Jeżeli już o edukacji i szkolnictwie mowa, to czy zastanawiacie się czasem, w jakim kierunku ona zmierza? Albo kim jest wasz nauczyciel po godzinach pracy?

Zarabiaj więcej na korepetycjach - złap zniżkę na książkę

Kompendium wiedzy o marketingu w edukacji w mocno obniżonej cenie.

Zmiany w roku szkolnym 2022/2023

Rok szkolny 2022/2023 zaczął się 1 września. Jakie zmiany nadejdą? Okazuje się, że możemy spodziewać się przynajmniej kilku znaczących reform.

Harmonogram roku szkolnego 2022/2023

Już jutro uczniowie zaczynają nowy rok szkolny. W związku z tym przedstawiamy harmonogram roku szkolnego 2022/2023 oraz dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Plany lekcji do druku - szablony do pobrania na rok 2022/2023

Prezentujemy 3 propozycje szablonów planów lekcji, które możecie wydrukować i uzupełnić.

Wakacyjne podwojenie - 100% odsłon gratis

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku. Ale ile można odpoczywać, leżąc wygodnie na hamaku? ;) A może wolisz wykorzystać ten czas na budowanie  swojej pozycji w sieci? Z myślą o tej “pracującej" grupie przygotowaliśmy specjalną promocję.

Ciekawostki o dzieciach na Dzień Dziecka

Dzisiaj wypada najlepszy dzień w roku, bo święto każdego z nas – Dzień Dziecka. Z tej okazji krótka lista zawodów, w których kształcimy się wszyscy już od najmłodszych lat.

Dzień Korepetytora 2022 - (Od)twórcze myśli splątane

Drogi Korepetytorze! Już dziś Twoje święto! Cieszymy się, że jesteś z nami. Bez względu na to, czy jesteś z nami od początku istnienia serwisu, czy dołączyłeś tu całkiem niedawno - niezmiernie miło nam Cię gościć. Mamy nadzieję, że nasza przygoda będzie trwać jeszcze długie lata. Tego sobie i Tobie życzymy. A dziś usiądź wygodnie, rozgość się w naszych skromnych progach i świętuj z nami ten dzień. 

Poetycki kącik Korepetytora z nagrodami

Korepetytor - poeta? Oczywiście, że tak!

Dzień liczby Pi

Dokładnie 14 marca obchodzimy święto zwane Dniem Liczby Pi. Ile cyfr po przecinku rozwinięcia liczby Pi umiesz wymienić?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Bio-portal Biochemia 2
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022