Regulamin konkursu na Dzień Korepetytora

Regulamin Konkursu

"Historia Twojego sukcesu jako korepetytor"

1. Organizatorem konkursu jest serwis www.e-korepetycje.net

2. Konkurs trwa od 25.05.2023 do dnia 31.05.2023  do godz. 23:59.

3. Aby wziąć udział w konkursie, należy pod postem konkursowym zamieścić odpowiedź na pytanie "Historia Twojego sukcesu jako korepetytor".

4. Osoby biorące udział w konkursie ponoszą pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Niedopuszczalne jest zamieszczanie treści rasistowskich, niezgodnych z przepisami prawa polskiego, oczernianie, nawoływanie do nienawiści, czy słowne atakowanie innych uczestników konkursu.

5. Zabrania się zamieszczania w treści postów linków do innych stron internetowych, profilów na Facebooku, czy linków do innych grup założonych na FB.

6. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród wszystkich osób, które zamieszczą odpowiedź pod postem konkursowym przez zespół e-korepetycje.net na podstawie ich subiektywnej oceny.

7. Przy wyborze zwycięzcy zespół będzie kierował się oryginalnością i kreatywnością autora wypowiedzi.

8. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony dnia 2.06.2023 pod postem konkursowym na fanpage'u serwisu e-korepetycje.net. Tym samym zwycięzca wyraża zgodę na publikację swoich danych (imię i/lub nazwisko, lub pseudonim), pod którymi opublikował post konkursowy.

9. Zostanie przyznanych 10 nagród w postaci:

Drukowana wersja książki "Marketing internetowy w edukacji. Jak zarabiać więcej na korepetycjach".

10. Po zakończeniu konkursu organizator skontaktuje się poprzez wiadomość prywatną Messenger FB w celu ustalenia formy przekazania nagrody.

11. Organizator zastrzega brak możliwości wymiany nagród na ich wartość pieniężną.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak zorganizować miejsce korepetycji w domu?

Korepetytorzy głównie prowadzą zajęcia w domu ucznia lub przyjmują ucznia u siebie. Jak zorganizować miejsce do prowadzenia zajęć u siebie w domu?

Kiedy warto zachęcić ucznia do zwiększenia liczby godzin korepetycji?

Jako korepetytor doskonale wiesz, jak ważna jest regularna współpraca z uczniem. Kiedy pojawiają się dłuższe przerwy między kolejnymi lekcjami, z łatwością da się zauważyć „dziury w pamięci” podopiecznego, a powrót do normalnego rytmu pracy może zająć sporo czasu. To jednak nie jedyny problem. Kolejnym jest zbyt mała liczba zajęć – niedostosowana do realnych potrzeb ucznia. Kiedy warto zaproponować mu dodatkowe godziny i jak go do tego przekonać? Podpowiadamy.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022