Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Poznań
Legionowo
Otwock
Żyrardów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 ★ ★★ ★ Korepetycje z badań operacyjnych w Poznaniu oraz online przez Skype ★ Wieloletnie doświadczenie ★ Łatwy dojazd ★ Dowolny poziom trudności ★ ★ Zapraszam
★ ★ ★ ★ ★★ ★ ★
  Profesjonalne korepetycje z BADAŃ OPERACYJNYCH . Korepetycje mogą mieć albo charakter matematyczny (politechniki) albo ekonomiczny (uniwersytety ekonomiczne, uniwersytety przyrodnicze).

CENA :
200zł/45min.

UWAGA
Nie pomagam ani przez MMSy i SMSy ani przez facebooka, nie sporządzam też prac pisemnych i projektów dla studentów, nie rozwiązuję także zadań na zlecenie – udzielam tylko i wyłącznie korepetycji stacjonarnych a z niektórych przedmiotów także online. Nie robię od tej zasady wyjątków . Udzielam korepetycji tylko i wyłącznie w ramach regularnych spotkań - nie udzielam pojedynczych korepetycji i konsultacji.

Gdzie udzielane są korepetycje?

  • Korepetycje stacjonarne udzielam w Poznaniu (blisko centrum). Łatwy dojazd. Parking przed budynkiem. Niedaleko wiele przystanków.
  • Korepetycje online przez Skype plus tablica wirtualna i tablet graficzny. Korepetycje online są tak samo skuteczne jak stacjonarne.

Nie warto czekać do końca semestru, gdyż wtedy zazwyczaj nie mam już wolnych terminów.

Przykładowe zagadnienia, z których mogą odbyć się zajęcia :
• Liniowe zadania decyzyjne
• Tablica simpleksowa
• Zadania transportowe (zamknięte zadania transportowe, otwarte zadania transportowe, zadania transportowe z trasami niedopuszczalnymi, zadania z kryterium czasowym i inne)
• Zagadnienie gazeciarza
• Programowanie sieciowe (CPM - PERT)
• Przepływy międzygałęziowe Leontiefa
• Zarządzanie systemami (problem obsługi systemu i kolejek)
• Systemy M/M/1/1, M/M/n/k itp.
• Wyznaczanie prawdopodobieństwa stanów, graf systemu, średnia liczba oczekujących w kolejne i inne zagadnienia
• Zagadnienie komiwojażera
• Elementy teorii gier
• Wykorzystanie SOLVERA do badań operacyjnych
• Wykorzystanie programu WinQSB do budowy modeli optymalizacyjnych
• Generatory liczb losowych
• Model Baumola
• Zarządzanie zasobami
• Wiele innych zagadnień

Dlaczego warto skorzystać z korepetycji z BADAŃ OPERACYJNYCH ?
• Indywidualne podejście.
• Elastyczne terminy spotkania - od poniedziałku do niedzieli. Obowiązuje jednak lista kolejności.
• Wieloletnie doświadczenie.
• Możliwość łączenia przedmiotów. Korepetycje możliwe także z EKONOMETRII , STATYSTYKI , FINANSÓW ILOŚCIOWYCH i innych .
• Skuteczne korepetycje i konsultacje. Gwarancja zadowolenia . W przypadku niezadowolenia możecie Państwo zrezygnować po pierwszych zajęciach.
• Bogate własne materiały zarówno polskojęzyczne jak i angielskojęzyczne.
Możliwość zajęć przy komputerze - (SOLVER, WinQSB, Gretl)
• Tempo nauki dostosowane do ucznia.
• Miła atmosfera. Łatwy dojazd. Spokojne miejsce do nauki.

Korepetycje mogą być także udzielane z przedmiotu Quantitative Methods for Management :
• Probability and Probability Distributions
• Binomial Distribution
• Sensitivity Analisis
• Decision Tree
• Regression Model
• Linear Programming Problem
• Transportation Problems
• Network Models
• Critical Path Method (CPM), Program Evaluation and Review Technique (PERT)

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do kontaktu :)
Nie warto czekać do końca, bo może być już za późno.

Doświadczenie: Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Praktyczne podejście - doświadczenie w firmach prywatnych jako konsultant. Na życzenie wystawiam rachunek (FAKTURĘ). Łatwy dojazd. Jestem autorem książki do ekonometrii. Dzięki wieloletniej praktyce w nauczaniu wypracowałem skuteczny system praktycznej nauki, który wykorzysta TWOJĄ WYOBRAŹNIĘ I LOGIKĘ . Dzięki temu systemowi można szybciej i trwalej opanować nawet duży materiał do egzaminu lub do kolokwium.
Certyfikaty: Skończone wyższe studia z wyróżnieniem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 stycznia 2018

Zgłosiłam się do Pana z pomocą w zakresie statystyki matematycznej. Niestety poziom bardzo niski, z pięciu zadań dwa zostały rozwiązane prawidłowo reszta niestety była rozwiązana z błędami! Pan Tomasz musiał podpierać się gotowymi rozwiązaniami tych zadań, gdyby nie to wyszłabym z niczym. Nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 września 2013

Słabo. Nie jest facet na bieżąco z wymaganiami maturalnymi.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2013

(17.09.2013, 18:40)
Przede wszystkim KOMPETENTNIE, rzetelnie, bezstresowo i MIŁO.
Zdałam właśnie poprawkę. Gdyby nie Pan Tomasz-myślę, że mogłoby się to nie udać, zważając na pewne okoliczności.
/ Dzięki Panu poradziłam sobie nawet z tymi dość podchwytliwymi pytaniami! A były, były. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia w przyszłości, bo z pewnością Pana pomoc będzie jeszcze niezbędna; wraz z nadejściem nowego materiału.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2013

Jestem zachwycona, dzięki temu Panu bez problemu zdałam poprawkę z badań operacyjnych, żałuję, że od razu do niego nie poszłam, bo zdałabym pewnie za pierwszym razem. Bardzo cierpliwy, bardzo dobrze, jasno i spokojnie tłumaczy. Będę polecać każdemu, kto będzie miał problem z badaniami!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2013

Korepetycje na wysokim poziomie, poza tym bardzo sympatycznie. Egzamin ze statystyki zdany chyba tylko dzięki Panu! ;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2012

Gorąco polecam korepetycje z tym Panem. Fachowo i konkretnie bez straty czasu na zagadnienia nieistotne. Poza tym sympatycznie.

Tomasz

Bardzo mnie ucieszyła ta opinia, gdyż ma najwyższą ilość gwiazdek (aż 5 gwiazdek!). Takie opinie, wystawione spontanicznie, bez moich próśb o opinie, są dla mnie najważniejsze. Choć nie wiem, czy na nią do końca zasłużyłem. Zawsze się zastanawiam, czy osoba po korepetycjach jest zadowolona, nigdy do końca tego nie wiem. Dzięki takim opiniom dowiaduję się choć w niewielkim stopniu, czy korepetycje przez drugą osobę były też tak miło odebrane jak przeze mnie samego.

Najbardziej ucieszyło mnie to, że było sympatycznie. Do stworzenia sympatycznej atmosfery na korepetycjach potrzebne jest jednak nastawienie obu stron. Dziękuję za to, że była Pani dla mnie sympatyczna, gdyż nie każdy jest taki.

Zawsze staram się o to, aby po latach uczniowie miło wspominali zarówno mnie, jak i nasze spotkania. Nie chcę doprowadzić do takiej sytuacji, jak to opowiadał mi jeden Pan, że on nie lubi matematyki, dlatego, bo w podstawówce miał surowego i niesympatycznego nauczyciela, który chodził z linijką po klasie, wiadomo w jakim celu. Od tego czasu zawsze kojarzy matematykę z tym surowym Panem. Mam taką cichą nadzieję, że ludzie po moich korepetycjach powiedzą wręcz coś przeciwnego, że nawet ta matematyka, ekonometria czy finanse (przedmioty, z których m.in. udzielam korepetycji) są przyjemne. Jeżeli tak ktoś pomyśli będzie to dla mnie największą nagrodą!

Cieszę się również, że korepetycje były owocne i że wszystko poszło gładko:)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2012

Naprawdę skuteczny korepetytor z dużym zasobem wiedzy i doświadczeniem. Żadne zadanie nie jest mu obce. Korepetycje w miłej atmosferze. Polecam

Tomasz

Dziękuję serdecznie za miłą ocenę wystawioną na portalu. Jest ona dla mnie bardzo ważna. Uważam, że każdy ma ukryte talenty do nauki, moim zadaniem jest te talenty wydobyć na zewnątrz i przedstawić naukę w taki sposób, aby była ona zrozumiała i nie była nudna! Miło mi jest, że udało mi się to stworzyć na korepetycjach taką atmosferę, aby nauka nie wydawała się nudna i przymusowa. Dzięki takim opiniom mam motywację do dalszego pomagania ludziom w ich kłopotach z nauką. Jeszcze raz dziękuję za opinię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.