Dzień Nauczyciela 2021: świętujemy ze wszystkimi nauczycielami

Jak co roku, 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, potocznie nadal nazywany Dniem Nauczyciela. Wśród naszych użytkowników jest wielu nauczycieli szkolnych, ale przecież święto te może obchodzić każda osoba, która uczy innych. Dlatego wszystkim nauczycielom szkolnym, ale także wszystkim naszym korepetytorom chcemy złożyć najszczersze życzenia oraz zaproponować pomoc w dotarciu do potencjalnych uczniów.

Dzień Edukacji Narodowej ustanowiono w 1972 roku - wtedy jeszcze w ustawie zapisany jako Dzień Nauczyciela. W 1982 roku oficjalnie nazwano go Dniem Edukacji Narodowej, na pamiątkę utworzenia z inicjatywy króla Stanisława II Augusta - Komisji Edukacji Narodowej. W polskich szkołach przyjęło się, że to dzień, gdy uczniowie dziękują swoim nauczycielom za wsparcie i dzielenie się wiedzą. 

Sprawdź też: Pomysły na prezenty dla nauczyciela

Według Słownika Języka Polskiego nauczyciel to osoba, która zawodowo zajmuje się edukacją i kształceniem kogoś. Dlatego choć korepetytorzy mają swój dzień w maju, to chcielibyśmy ich dołączyć do życzeń. Poza tym na e-korepetycje.net można znaleźć wielu nauczycieli szkolnych i akademickich.

Chcielibyśmy życzyć Wam, drodzy nauczyciele:

cierpliwości w dzieleniu się wiedzą,dumy z uczniów, pasji do swojej pracy, siły, aby radzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami, własnego rozwoju oraz spełniania własnych, niekoniecznie związanych z edukacją, marzeń.

chcielibyśmy też za wasz trud i za to, że zmieniacie nasze życia, powiedzieć:

Dziękujemy!

Procenty dla nauczycieli

Chcielibyśmy z naszej strony pomóc Wam w dalszej pracy. Skupiamy się na korepetycjach, dlatego do końca października proponujemy Wam promocję, którą pomoże w dotarciu do potencjalnych uczniów szukających nauczyciela.

Przejdź do: Panel reklamowy

Zasady promocji

Do każdego bannera wykupionego w tym czasie, który będzie kierował do ogłoszenia w naszym serwisie i weźmie udział w akcji dodamy 20% wykupionych odsłon gratis

Akcja trwa od 14.10.2021 do 31.10.2021. Aby skorzystać z promocji należy:

1. Dodać i opłacić banner reklamowy w serwisie na dowolną liczbę odsłon w czasie trwania akcji

2. W tytule kampanii dodać słowo: Nauczyciel

3. Odnośnik w bannerze musi kierować na ogłoszenie w serwisie

Po spełnieniu tych warunków, my dodamy do wykupionej liczby odsłon - dodatkową liczbę odsłon gratis.

Przykład: Jeśli zdecydujesz się na banner na 10 000 odsłon, my dodamy 20% wykupionych, czyli 2000 odsłon. W sumie będziesz mieć 12 000 odsłon.

Skorzystają też rekruterzy

Przygotowaliśmy też propozycję dla rekruterów, którzy szukają w naszym serwisie nauczycieli.

Zasady promocji

Do każdego bannera wykupionego w czasie trwania akcji, który będzie kierował do wykupionej wcześniej oferty pracy i weźmie udział w akcji dodamy aż 50% wykupionych odsłon gratis.

Akcja trwa od 14.10.2021 do 31.10.2021. Aby skorzystać z promocji należy:

1. Dodać i opłacić banner reklamowy w serwisie na dowolną liczbę odsłon w czasie trwania akcji

2. W tytule kampanii dodać zwrot: Praca dla nauczyciela

3. Odnośnik w bannerze musi kierować na ofertę pracy dodaną w serwisie

Po spełnieniu tych warunków, my dodamy do wykupionej liczby odsłon - dodatkową liczbę odsłon gratis.

Przykład: Jeśli zdecydujesz się na banner na 10 000 odsłon, my dodamy 50% wykupionych, czyli 5000 odsłon. W sumie będziesz mieć 15 000 odsłon.

***

A na koniec proponujemy coś na odprężenie. Typy nauczycieli z przymrużeniem oka. Odnajdujecie wśród nich takiego, który Was uczył lub, który najlepiej opisuje Was?

Typy nauczycieli zamieszkujące odmęty szkoły

e-book_jak_napisac_article

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Native speakers: czy zawsze są najlepszymi nauczycielami?

Angielski jest obecnie uważany za ogólnoświatowy język biznesu, więc każdy, kto chce mieć możliwość dalszego rozwoju kariery, uczy się go wręcz z religijnym oddaniem.

Korepetycje – moda czy konieczność?

Kiedyś nauczyciel pracował tylko w szkole i nie miał żadnego dodatkowego oraz dochodowego zajęcia. We współczesnych czasach prywatne lekcje to niemalże drugi etat pedagoga. Korepetycji udzielają też studenci, sami uczniowie, eksperci w jakiejś dziedzinie. Żyjemy w rzeczywistości, w której panuje pogoń za karierą, pieniędzmi, wykształceniem. Żeby osiągnąć te cele niezbędne jest uczęszczanie na korepetycje czy może to tylko chwilowa moda?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Zawód: Tłumacz sklep
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport