Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Psychologiacena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką ostatniego roku Wydziału Nauk Społecznych, badaczką, magistrem m.in. psychologii. Mogę zaoferować Państwu korepetycje i konsultacje z psychologii dla studentów. Udzielam korepetycji z metodologii badań psychologicznych i społecznych. Przygotowuję studentów do egzaminów oraz kolokwiów z tego przedmiotu. Pomogę również w nauce i przygotowaniu do egzaminu z  przedmiotów klinicznych i diagnoz.

Wspieram także w różnego typu studenckich pracach i projektach zaliczeniowych z poszczególnych przedmiotów, np. z psychologii osobowości, psychologii klinicznej i zaburzeń osobowości, psychologii rozwojowej, sądowej, itd. Jako absolwentka oraz doktorantka ciągle mająca kontakt z wiedzą psychologiczną znam zarówno przedmioty jak i wymagania stawiane studentom.

Przygotowuję również do egzaminu z przedmiotu psychologia na innych kierunkach studiów, gdzie jest do zaliczenia moduł z psychologii. 

Doradzam, naprowadzam i wspieram także w tworzeniu prac dyplomowych, semestralnych, zaliczeniowych i projektach badawczych na studia. Znajomość metodologii daje mi możliwość pomocy we wszystkich typach zadań oraz projektów. Pomagam stworzyć plan pracy, doradzam jak stworzyć spis treści, co zawrzeć w poszczególnych rozdziałach, jak stworzyć i opracować tekst poszczególnych rozdziałów, jak uporać się z rozdziałem metodologicznym oraz badawczym, (pomagam zaprojektować badanie, postawić pytania oraz hipotezy badawcze, zoperacjonalizować zmienne, dobrać odpowienie narzędzia psychometryczne, stworzyć ankietę, kwestionariusz wywiadu, sondażu, dobrać grupę badaną, zinterpretować wyniki, itp.), jak przeprowadzić badanie oraz jak zanalizować uzyskane wyniki, i napisać ich dyskusję. W przypadku prac dyplomowych, pozostaje w kontakcie aż do obrony. Wiem, że czasem szybki kontakt z promotorem nie jest możliwy, a ja służę radą w krótkim czasie.

Mogę również sprawdzić pracę pod kątem merytorycznym, poprawności metodologicznej, czy stylu naukowego. Pomagam również w tworzeniu artykułów naukowych czy rozdziałów do monografii, gdyż sama takowe publikuję. 

Posiadam kilka lat doświadczenia w korepetycjach oraz konsultacjach dla studentów, a także realizowaniu własnych projektów naukowych. Przez ten czas opiekowałam się wieloma pracami aż do obrony.

Do każdego zadania podchodzę indywidualnie. Moja pomoc jest wszechstronna, dlatego bardzo proszę o sms z przedstawieniem swojego problemu, a odpowiem, czy będę mogła pomóc. 

Jeśli ogłoszenie widnieje na stronie, to znaczy, że jest aktualne. 

Zapraszam do kontaktu sms, ze względu na wielość zadań w ciągu dnia. Tel. 509 301 733.Odpisuję, oddzwaniam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2024

Serdecznie polecam zajęcia z panią Blanką! Miałam wrażenia spotkania z bardzo kompetentną osobą, przy tym sympatyczną, która potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę związana z metodologią oraz wyrazić konstruktywną krytykę. To co szczególnie mi się podobało to wskazanie mocnych stron pracy i podpowiedzi, w którą stronę można by pójść, aby była ona jeszcze ciekawsze i wpisywała się w standardy pisania prac akademickich.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.