Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Doradztwo zawodowecena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką na Wydziale Nauk Społecznych, jak również praktykiem, badaczką, nauczycielem nauk społecznych i humanistycznych.

Mogę zaoferować Państwu doradztwo i konsultacje dla studentów z zakresu kierunków społecznych i humanistycznych takich jak psychologia, socjologia, filozofia, pedagogika, filologia polska, prawo, bezpieczeństwo narodowe, kryminologia, resocjalizacja, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna itd. Ukończyłam cztery fakultety, a obecnie kończę realizację interdyscyplinarnego doktoratu. Przeszłam różne ścieżki kształcenia w różnorodnych dyscyplinach i zakresach kierunkówych studiów. Znam funkcjonowanie wielu uczelni wyższych w Polsce jak i zakresy kształcenia różnych kierunków studiów, zarówno licencjackich, magisterskich, podyplomowych, jak i doktorskich.

Jesli mają Państwo pytanie dotyczące ścieżki kształcenia, czy tego, jakie są zakresy przedmiotowe i kierunkowe poszczególnych studiów, jakie uprawnienia dają konkretne kierunki, jakie są rodzaje studiów w Polsce oraz czemu odpowiadają, jaki funkcjonują poszczególne kierunki i na czym się skupiają oraz tego, co oferują poszczególne uczelnie,jaką pracę można podjąć po ukończeniu określonego kierunku studiów oraz jakie kompetencje i możliwości nadają poszczególne kierunki studiów,
z chęcią na nie odpowiem. 

Podpowiadam także w sprawach technicznych związanych ze studiowaniem, np. jak i gdzie zrealizować praktyki studenckie dla danego kierunku i jakie są ich etapy, jakich formalności dopełnić by móc podejść do obrony pracy dyplomowej, gdzie szukać informacji na temat interesujących studiów, ścieżek kształcenia, jak mogą być łączone kwalifikacje zawodowe itd.

Naprowadzę i doradzę w kwestii przygotowania się do rozpoczęcia ścieżki kształcenia doktorskiego. Będąc na uczelni znam wszystkie możliwości i typy owego kształcenia oraz szczegółowe wymogi, a także mozliwości ich zrealizowania. Chętnie podzielę się swoją wiedzą. 

Zapraszam do kontaktu sms ze względu na wielość zadań w ciągu dnia. 
Tel. 509301733. Odpisuję, oddzwaniam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
ołówekDodaj opinię
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2024

Serdecznie polecam zajęcia z panią Blanką! Miałam wrażenia spotkania z bardzo kompetentną osobą, przy tym sympatyczną, która potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę związana z metodologią oraz wyrazić konstruktywną krytykę. To co szczególnie mi się podobało to wskazanie mocnych stron pracy i podpowiedzi, w którą stronę można by pójść, aby była ona jeszcze ciekawsze i wpisywała się w standardy pisania prac akademickich.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

ołówekDodaj opinię