Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Metodologia badańcena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką Wydziału Nauk Społecznych, gdzie realizuje własne projekty badawcze. Mogę zaoferować Państwu korepetycje, konsultacje i wsparcie w metodologii nauk społecznych oraz humanistycznych dla studentów. 

Przygotowuję do egzaminów, zaliczeń, poprawek w szczególności z: metodologii badań socjologicznych, metod badań pedagogicznych, metodologii badań psychologicznych oraz teorii interpretacji. Pomagam opanować materiał i wyjaśniam niezrozumiałe zagadnienia zarówno z metodologii badań ilościowych, jak i jakościowych. Pomagam w opanowaniu teorii, jak również w praktycznym zaprojektowaniu badań własnych do prac i projektów badawczych na studia. Pomagam także w stworzeniu narzędzi badawczych do prac dyplomowych takich jak: ankiety, kwestionariusze wywiadów, sondaże diagnostyczne różnego rodzaju i inne. Ponadto, uczę stosowania narzędzi badawczych i etyki badawczej. Posiadam wiedzę w metodologiach i metodach badań wykorzystywanych na różnych kierunków studiów społecznych i humanistycznych.  

Naprowadzam i doradzam również w tworzeniu prac, zarówno dyplomowych jak i semestralnych, zaliczeniowych czy innych projektach. W szczególności, jeśli chodzi o rozdziały metodologiczne i badawcze. Znajomość metodologii daje mi możliwość pomocy we wszystkich typach zadań. Naprowadzam także jak stworzyć plan pracy, jak stworzyć spis treści, jak postawić hipotezy, co zawrzeć w poszczególnych rozdziałach, jak stworzyć ankietę czy inne narzędzie badawcze, jak dobrać grupę badaną, jak zinterpretować i opisać uzyskane wyniki czy dokonać interpretacji materiału badawczego, jak  napisać dyskusję wyników itp. W przypadku prac dyplomowych, pozostaję w kontakcie aż do obrony. Wiem, że czasem szybki kontakt z promotorem jest utrudniony, a ja służę wsparciem w krótkim czasie. Pomagam też w zaprojektowaniu badań oraz stworzeniu całego projektu badań do pracy licencjackiej czy magisterskiej od A do Z wraz z narzędziami. 

Konsultacji, korepetycji i wsparcia dla studentów udzielam od kilku lat i w tym czasie poznałam różne potrzeby. Przez ten czas opiekowałam się też wieloma pracami aż do obrony. Do każdego zadania podchodzę indywidualnie i rzetelnie. Bardzo proszę o sms z przedstawieniem swojego problemu, a odpowiem, czy będę mogła pomóc.

Jeśli ogłoszenie widnieje na stronie, to znaczy, że jest aktualne. 

Zapraszam do kontaktu sms, ze względu na wielość zadań w ciągu dnia. Tel. 509 301 733.
Odpisuję, oddzwaniam. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
ołówekDodaj opinię
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2024

Serdecznie polecam zajęcia z panią Blanką! Miałam wrażenia spotkania z bardzo kompetentną osobą, przy tym sympatyczną, która potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę związana z metodologią oraz wyrazić konstruktywną krytykę. To co szczególnie mi się podobało to wskazanie mocnych stron pracy i podpowiedzi, w którą stronę można by pójść, aby była ona jeszcze ciekawsze i wpisywała się w standardy pisania prac akademickich.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

ołówekDodaj opinię