Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Tychy
Bielsko-Biała
Częstochowa
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Metodologia badańcena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką Wydziału Nauk Społecznych. Mogę zaoferować Państwu korepetycje i konsultacje z metodologii nauki oraz metodologii nauk społecznych i humanistycznych dla studentów. 

Przygotowuję do egzaminów, zaliczeń, poprawek w szczególności z: , metod badań pedagogicznych, metodologii badań psychologicznych (nie jest to statystyka i SPPS), metodologii badań społecznych (np. kierunki socjologia, bezpieczeństwo itp.), aż po humanistyczne teorie interpretacji tekstu. Pomagam opanować materiał i wyjaśniam niezrozumiałe zagadnienia. Pomagam w opanowaniu teorii, jak również zaprojektowaniu badań własnych. Mogą to być badania ilościowe, jak również jakościowe. Pomagam w narzędziach badawczych takich jak jak ankiety, kwestionariusze wywiadów, sondaże, kwestionariusze psychologiczne, obserwacje i wiele innych. Każde zajęcia opieram o uznaną literaturę metodologiczną.

Naprowadzam i doradzam również w tworzeniu całości lub rozdziałów metodologicznych do prac, projektów badawczych na zaliczenie semestru, prac zaliczeniowych, czy semestralnych związanych z metodologią i badaniami własnymi. Uczę i naprowadzam też jak tworzyć prace dyplomowe m. in.: objaśniam jak stworzyć plan, spis treści, co zawrzeć w poszczególnych rozdziałach, jak stworzyć ankietę czy inne narzędzie badawcze, jak przygotować się do badań, jak zinterpretować i opisać wyniki, jak dokonać interpretacji materiału badawczego i napisac dyskusję wyników itp. Mogę również pomóc przygotować się do obrony pracy dyplomowej z wyżej wymienionych dziedzin. 

Ze studentami współpracuję od kilku lat i poznałam różne potrzeby moich uczniów. Do każdego zadania podchodzę indywidualnie i rzetelnie. Bardzo proszę o sms z przedstawieniem swojego problemu, a odpowiem, czy będę mogła pomóc.

Zapraszam do kontaktu sms, ze względu na wielość zadań w ciągu dnia. Tel. 509 301 733.
Odpisuję, oddzwaniam. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
ołówekDodaj opinię
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

ołówekDodaj opinię