Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Tychy
Bielsko-Biała
Częstochowa
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski70 - 100 / 60 min

Blanka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką. Humanistyka jest moją pasją od lat, co przełożyło się na decyzję o pisaniu doktoratu w tej dziedzinie.

Mogę zaoferować zajęcia z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych i średnich, a także wszystkich, którzy w roku 2023 będą zdawali maturę. Pomogę przebrnąć przez lektury, nauczę jak odpowiednio je interpretować i analizować oraz jak wykorzystać je podczas egzaminu. Podpowiem na co zwracać uwagę przy czytaniu różnych tekstów literackich. Nauczę pracy z tekstem oraz jak poprawnie pisać rozprawkę, notatkę syntetyzującą, esej i inne formy wypowiedzi, jak właściwie argumentować postawioną tezę w pracach pisemnych. Przygotuję również do matury ustnej. Obeznam z dziełami nie tylko literackimi, ale i kulturowymi. Wytłumaczę jak odwołać się do kontekstów historyczno-literackich, społecznych i politycznych. Na swoich zajęciach ukazuję też wartość innych sztuk - plastycznych, filmowych, teatralnych i ich korespondencji z literaturą. 

Zmiany w formule matury 2023 nie są mi obce. Posiadam podyplomowe przygotowanie nauczycielskie, gdzie realizowałam moduł praktyczny nauczając języka polskiego. Ciąglę piszę własne teksty i zgłębiam zagadnienia literatury. Interesuję się także filmem, muzyką, teatrem i kulturą, co pozwala mi patrzeć szerzej na omawiane zagadnienia. 

Mogę również pomóc w sytuacjach, gdy stoisz przed zadaniem, które sprawia Ci trudności. Posiadam doświadczenie w tworzeniu wypracowań, tekstów poetyckich, interpretacji wierszy, analiz porównawczych, esejów. Zakres pomocy to szkoła podstawowa i średnia.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu jak i w pomocy na różnych etapach edukacji. Jestem osobą z dużą dozą cierpliwości, która stara się nie tylko przygotować do świetnie napisanego testu 8-klasisty, czy matury, ale też zainteresować sztuką i literaturą oraz pokazać, że ich poznawanie może stać się prawdziwą pasją.

Udzielę również korepetycji z filozofii, wosu, biologii - dla szkół średnich oraz języka angielskiego i hiszpańskiego dla szkół podstawowych. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie - proszę pytać. Zapraszam do kontaktu poprzez sms: 507 639 451

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.