Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polskicena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką Wydziału Nauk Społecznych, badaczką, nauczycielem nauk społecznych i humanistyki oraz  pasjonatką literatury jak również kultury. Posiadam także wiedzę z zakresu filologii polskiej. Od lat współpracuję z uczniami i studentami. 

Mogę zaoferować zajęcia z języka polskiego dla maturzystów i uczniów szkół średnich niższych klas. Pomogę przebrnąć przez lektury, nauczę jak odpowiednio je interpretować oraz jak praktycznie wykorzystać ich znajomość podczas sprawdzianu czy matury. Interpretacje odnoszę do życia współczesnego, tak, aby stały się one naprawdę interesujące. Nauczę pracy z tekstem oraz jak poprawnie napisać rozprawkę, wypowiedź argumentacyjną, notatkę syntetyzującą, esej i inne formy pisemne, a także jak właściwie argumentować postawioną w nich tezę. Nauczę jak rozwiązać tekst historycznoliteracki i jak do niego podejść. Wytłumaczę jak odwołać się do kontekstów oraz jak praktycznie je wykorzystać. Pomogę przygotować się do kartkówek i sprawdzianów oraz wesprę w bieżącej nauce.

Przygotowuję do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Podczas zajęć zapoznaję z dziełami nie tylko literackimi, ale i kulturowymi, gdyż na swoich zajęciach ukazuję wartość innych sztuk - plastycznych, filmowych czy teatralnych i ich korespondencji z literaturą. Znam wymogi obowiązujące zarówno na maturze 2024 jak i wersji 2015. Pracuję głownie według podstawy programowej, rozszerzając wiedzę, jeśli jest to potrzebne. Korzystam ze swoich materiałów oraz repetytoriów przygotowujacych do matury w formule 2015 lub 2024. Prowadziłam też indywidualne kursy przygotowujące do matury w zakresie podstawowym jak i rozszerzonym w nowej formule z języka polskiego. Podczas zajęć skupiam się na praktycznej wiedzy wymaganej na egzaminach oraz nauce tworzenia wypowiedzi piesemnych. Ponadto, pomagam wszystkim uczniom mającym trudności z tym przedmiotem, kiedy trzeba nadrobić materiał. 

Ukończyłam kilka kierunków studiów oraz przygotowanie nauczycielskie, gdzie realizowałam moduł praktyczny nauczając języka polskiego. Posiadam doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, a także w pracy w szkole. 

Mogę także zaoferować Państwu korepetycje, konsultacje i pomoc dla studentów kierunków społecznych oraz humanistycznych. Pomagam przygotować się do obrony pracy. Naprowadzam i doradzam w pracach pisemnych - licencjackich, magisterskich, semestralnych, zaliczeniowych, koncepcjach rozpraw doktorskich, projektach badawczych i innych zadaniach na studia. Doradzam jak stworzyć spis treści dla danego tematu, co zawrzeć w poszczególnych rozdziałach, jakie metody badawcze wybrać, jak poprawnie dobrać literaturę, jak stworzyć plan badania, jak je przeprowadzić i zinterpretować oraz opisać uzyskane wyniki i sporządzic z nich dyskusję. Sprawdzam też napisane już prace pod kątem poprawności stylistycznej, językowej i merytorycznej lub kiedy potrzeba przemyślenia tekstu czy uzyskanych wyników. Pomagam też przy artykułach naukowych i tekstach do czasopism czy monografii. 

Posiadam kilka lat doświadczenia w nauczaniu oraz konsultacjach dla studentów. Bardzo proszę o sms z przedstawieniem swojego problemu, a odpowiem, czy będę mogła pomóc. 

Korepetycje i konsultacje odbywają się jako zajęcia w wymiarze 1h, 1,5h, 2h. Nie piszę prac zaliczeniowych i dyplomowych za kogoś.

Jeśli ogłoszenie widnieje na stronie, to znaczy, że jest aktualne. 

Zapraszam do kontaktu sms, ze względu na wielość zadań w ciągu dnia. Tel. 509 301 733 Odpisuję, oddzwaniam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2024

Serdecznie polecam zajęcia z panią Blanką! Miałam wrażenia spotkania z bardzo kompetentną osobą, przy tym sympatyczną, która potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę związana z metodologią oraz wyrazić konstruktywną krytykę. To co szczególnie mi się podobało to wskazanie mocnych stron pracy i podpowiedzi, w którą stronę można by pójść, aby była ona jeszcze ciekawsze i wpisywała się w standardy pisania prac akademickich.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.