Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Pedagogikacena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką ostatniego roku na Wydziale Nauk Społecznych. Na co dzień zajmuję się badaniami naukowymi. Mogę zaoferować Państwu pomoc z zakresu pedagogiki dla studentów. Oferuję korepetycje i konsultacje z metodologii badań społecznych i pedagogicznych, zarówno ilościowych jak i jakościowych. Przygotowuję do egzaminów, zaliczeń i kolokwiów z tego zakresu. Pomagam też przygotować sie do egzaminu osobom majacym przedmiot pedagogika w ramach innego kierunku studiów, gdzie jest do zaliczenia moduł z pedagogiki. 

Pomagam również w tworzeniu prac, zarówno dyplomowych jak i semestralnych, zaliczeniowych, czy różnych innych projektach na studia. Znajomość metodologii daje mi możliwość pomocy we wszystkich typach zadań oraz projektów. Pomagam stworzyć plan pracy i spis treści, doradzam co zawrzeć w poszczególnych rozdziałach, jak uporać się z rozdziałem metodologicznym oraz badawczym, jak stworzyć projekt metodologiczny, postawić pytania badawcze, hipotezy i zaprojektować badanie oraz jak stworzyć ankietę czy kwestionariusz, jak przeprowadzić badanie oraz zanalizować i opisać uzyskane wyniki. W przypadku prac dyplomowych, wspieram, przygotowuję i pozostaję w kontakcie aż do obrony. Wiem, że czasem kontakt z promotorem jest utrudniony, a ze mną można umówić się na konsultacje w krótkim terminie. 

Mogę też sprawdzić pracę pod kątem merytorycznym, poprawności metodologicznej, użycia stylu naukowego, itp. Pomagam też przy tworzeniu artykułów naukowych, gdyż sama mam na koncie publikacje własne. Mogę pomóc również w przygotowaniu koncepcji doktoratu.

Posiadam sześć lat doświadczenia w pomocy dla studentów oraz realizuję własne projekty naukowe. Przez ten czas opiekowałam się też wieloma pracami aż do obrony.

Do każdego zadania podchodzę indywidualnie. Moja pomoc jest wszechstronna, dlatego bardzo proszę o sms z przedstawieniem swojego problemu, a odpowiem, czy będę mogła pomóc. 

Jeśli ogłoszenie widnieje na stronie, to znaczy, że jest aktualne. 

Zapraszam do kontaktu sms, ze względu na wielość zadań w ciągu dnia. Tel. 509 301 733.
Odpisuję, oddzwaniam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
ołówekDodaj opinię
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2024

Serdecznie polecam zajęcia z panią Blanką! Miałam wrażenia spotkania z bardzo kompetentną osobą, przy tym sympatyczną, która potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę związana z metodologią oraz wyrazić konstruktywną krytykę. To co szczególnie mi się podobało to wskazanie mocnych stron pracy i podpowiedzi, w którą stronę można by pójść, aby była ona jeszcze ciekawsze i wpisywała się w standardy pisania prac akademickich.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

ołówekDodaj opinię