Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Tychy
Bielsko-Biała
Częstochowa
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

BHPcena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką na Wydziale Nauk Społecznych, jak również badaczem. Mogę zaoferować Państwu pomoc z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa, jak i dla kierunków bezpieczeństwo narodowe, wewnętrzne, itd. Mogę pomóc przygotować się do egzaminów i zaliczeń z tego zakresu, w szczególości z kryminologii, i kryminalistyki. Doradzam i wspieram też w tworzeniu prac pisemnych oraz innych zadań na studia w ramach konsultacji. 

Udzielam również konsultacji na których uczę jak stworzyć tekst naukowy, napisać dobrą pracę dyplomową, czy wykonać projekt badawczy. Konsultacje mogą obejmować wspólne zrobienie części lub całości projektu, ułożenie planu pracy lub sprawdzenie pracy pod kątem merytorycznym, poprawności metodologicznej czy stylu naukowego, stworzenie ankiety lub innego narzędzia do badania, zebranie literatury itp.

Mam sześcioletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów naukowych jak i udzielaniu korepetycji, konsultacji i wsparcia dla studentów w różnorakich  zadaniach więc naprowadzę i doradzę we wszystkich kwestiach. 

Moja pomoc jest wszechstronna. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, dlatego proszę o sms z przedstawieniem problemu. 

Zapraszam do kontaktu poprzez sms ze względu na wielość zadań w ciągu dnia.Tel. 509 301 733 Odpisuję, oddzwaniam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
ołówekDodaj opinię
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

ołówekDodaj opinię