Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofiacena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką Wydziału Nauk Społecznych, badaczem oraz nauczycielem humanistyki i przedmiotów społecznych. Mogę zaoferować Państwu korepetycje, konsultacje oraz wsparcie z zakresu filozofii dla uczniów szkół średnich oraz studentów studiów społecznych i humanistycznych. 

Zapoznam z klasycznymi filozofami, pomogę opanować materiał i teorie filozoficzne lub zrozumieć teksty przerabiane podczas zajęć. Mogę również wesprzeć uczniów w zrozumieniu poszczególnych zagadnień filozoficznych, jak i powtórkach do sprawdzianu. 

Studentów naprowadzam i wspieram przy tworzeniu prac pisemnych, zaliczeniowych, semestralnych, czy mniejszych zadaniach na studia w ramach konsultacji. Przygotowuję do egzaminów czy zaliczeń tych, którzy muszą zaliczyć przedmiot filozofia w ramach swojego kierunku, tłumaczę i objaśniam doktryny oraz idee filozoficzne.

Doradzam i wspieram też w tworzeniu prac dyplomowych oraz innych zadań na studia. Uczę i pokazuję jak stworzyć tekst naukowy czy napisać dobrą pracę dyplomową. Konsultacje mogą obejmować wspólne zrobienie części lub całości projektu, ułożenie planu pracy lub sprawdzenie pracy pod kątem merytorycznym, itp.

Mam sześcioletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów naukowych jak i udzielaniu korepetycji i konsultacji dla uczniów i studentów. Przez ten czas opiekowałam się też wieloma pracami aż do obrony. Doradzę we wszystkich kwestiach oraz studenckich zadaniach. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, dlatego proszę o sms z przedstawieniem problemu. 

Pomagam także w dziedzinach takich jak pedagogika, psychologia, bezpieczeństwo, metodologia badań społecznych, socjologia, tematyka kultury, język polski i filologia polska. 

Zapraszam do kontaktu poprzez sms ze względu na wielość zadań w ciągu dnia.
Tel. 509 301 733 Odpisuję, oddzwaniam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2024

Serdecznie polecam zajęcia z panią Blanką! Miałam wrażenia spotkania z bardzo kompetentną osobą, przy tym sympatyczną, która potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę związana z metodologią oraz wyrazić konstruktywną krytykę. To co szczególnie mi się podobało to wskazanie mocnych stron pracy i podpowiedzi, w którą stronę można by pójść, aby była ona jeszcze ciekawsze i wpisywała się w standardy pisania prac akademickich.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.