Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Tychy
Bielsko-Biała
Częstochowa
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia70 - 100 / 60 min

Blanka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką. Mogę zaoferować Państwu zajęcia i korepetycje z zakresu filozofii dla uczniów szkół średnich oraz maturzystów, którzy chcą zdawać filozofię na maturze. Ze względu na moje zainteresowania skupiające się wokół humanizmu pomogę zrozumieć i opanować materiał, nauczę jak prawidłowo pisać wypracowanie, jak argumentować swoje zdanie, do jakiej literatury się odwołać. Mogę też po prostu poszerzyć zainteresowania filozoficzne.

Oferuję też zajęcia z przedmiotu filozofia dla studentów nauk społecznych i humanistycznych. Przygotowuję do egzaminów, zaliczeń, poprawek i wyjaśnię niezrozumiałe zagadnienia. Doradzam w pisaniu prac, naprowadzam jak napisać pracę, jak znaleźć literaturę itp. 

Mogę również pomóc w kryzysowych sytuacjach, gdy stoisz przed zadaniem, które Cię przeraża i nie wiesz jak sobie z nim poradzić. Posiadam doświadczenie w tworzeniu wypracowań, tekstów poetyckich, interpretacji wierszy, analiz porównawczych, esejów filozoficznych.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu jak i pomocy na różnych etapach edukacyjnych. Korepetycji dla uczniów i studentów udzielam już od kilku lat. Możecie Państwo liczyć na obszerne omówienie zagadnień. Podczas zajęć stawiam na miłą atmosferę, kompleksowe omówienie tematu oraz przede wszystkim na pełne jego zrozumienie.  

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie - proszę pytać. Zapraszam do kontaktu poprzez stronę. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.