Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Socjologiacena do ustalenia

Blanka

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Oferuję Państwu rzetelną pomoc z  dziedziny socjologii dla uczniów i studentów. Posiadam doświadczenie w pomocy studentom na różnych etapach kształcenia. Mogę zaproponować pomoc przy tworzeniu różnego rodzaju prac i prezentacji. Pomogłam już wielu studentom i wierzę, że nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać. Jesli więc masz problem z jakimś studenckim zdaniem i nie wiesz, jak sobie z nim poradzić, skontaktuj się ze mną, a wspólnie napewno uda nam się rozwiązać problem!

Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt sms na numer 791310822

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.