Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Socjologiacena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką ostatniego roku Wydziału Nauk Społecznych. Mogę zaoferować Państwu korepetycje i konsultacje z socjologii dla studentów.

Pomagam przygotować się do egzaminu czy kolokwium z metodologii badań nauk społecznych w zakresie zarówno metod ilościowych jak i jakościowych. Przygotowuję również do egzaminów z przedmiotu socjologia na innych kierunkach studiów, gdzie trzeba zdać moduł z socjologii.  

Wspieram też w tworzeniu prac pisemnych, dyplomowych, semestralnych, zaliczeniowych oraz projektach badawczych na studia. Znajomość metodologii daje mi możliwość pomocy we wszystkich typach zadań oraz projektów. W przypadku prac dyplomowych naprowadzam jak napisać pracę, jak przygotować metodologiczny projekt badawczy, jak stworzyć indywidualny spis treści, co zawrzeć w poszczególnych rozdziałach, jak dobrać odpowiednią literaturę. Pomagam także stworzyć ankietę badawczą lub kwestionariusz, doradzam jak zorganizować badania i je przeprowadzić oraz jak zinterpretować uzyskane wyniki i je opisać. W przypadku prac dyplomowych, pozostaje w kontacie aż do obrony. Wiem, że czasem kontakt z promotorem nie jest w danym momencie możliwy, a ze mną można umawiać się w krótkich terminach.

Mogę również sprawdzić pracę pod kątem merytorycznym, poprawności metodologicznej, czy stylu naukowego, jeśli ktoś chciałby ulepszyć swoją pracę. Pomagam też przy tworzeniu artykułów naukowych oraz rozdziałów do monografii, gdyż sama je publikuję.

Korepetycji i konsultacji dla studentów udzielam już od kilku lat, jak również realizuję własne projekty naukowe. Przez ten czas opiekowałam się wieloma pracami aż do obrony.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, dlatego proszę o przedstawienie w sms danego problemu, a odpowiem, czy będę mogła pomóc. 

Jeśli ogłoszenie widnieje na stronie, to znaczy, że jest aktualne. 

Zapraszam do kontaktu poprzez sms ze względu na wielość zadań w ciągu dnia.
Tel. 509 301 733
Odpisuję, oddzwaniam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.