Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Oferuję korepetycje z języka hiszpańskiego od podstaw dla uczniów szkoły podstawowej. Od lat prowadzę zajęcia dla uczniów klas szkoły podstawowej jak i dawnej gimnazjalnej. 
Jestem studentką ostatniego roku studiów. Mogę również udzielić korepetycji z j.polskiego, j. angielskiego, przyrody, chemii, biologii, matematyki, geografii, i innych na poziomie podstawowym do ostatniej klasy obecnej szkoły podstawowej.

Preferuję lekcje zdalnie (przez skypa) z uwagi na pandemię.Jestem osobą bardzo cierpliwą, miłą, sympatyczną, otwartą, co mogą potwierdzić moi dotyczczasowi uczniowie :) Zależy mi na tym, by osoba z którą współpracuję dobrze zrozumiała materiał.

Bardzo proszę o kontakt przez sms. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.