Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Tychy
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język angielskicena do ustalenia

Blanka K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem doktorantką Wydziału Nauk Społecznych. Posiadam przygotowanie pedagogiczne oraz certyfikat językowy. Mogę zaoferować Państwu korepetycje z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych oraz liceum/technikum w zakresie języka angielskiego. Wyjaśniam niezrozumiałe zagadnienia, a także pomagam przygotować się do napisania egzaminu 8-klasisty jak i kartkówek oraz sprawdzianów z danego działu. W przypadku osób przygotowujących się do egzaminu tłumaczę zadania pod kątem egzaminu 8-klasisty oraz wyjaśniam jak prawidłowo je rozwiązać. Znam podstawę programową, co umożliwia mi na pomóc w opanowaniu tych zagadnień, które są wymagane na danym etapie edukacyjnym. 
 
Pomogę również uczniom, którzy mają problem z nauką języka. Swoje zajęcia zawsze dopasuowuje do indywidualnych potrzeb ucznia i staram się zarówno dobrze przygotować go do wszelkich form egzaminacyjnych jak również pokazać, że nauka języka to wiedza, która przekłada sie na życie codzienne. 

Ukończyłam kilka kierunków studiów. Posiadam doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, a także w pracy w szkole. Przygotowywałam również uczniów do egzaminu 8klasisty, sprawdzianów i kartkówek z dobrymi i bardzo dobrymi wynikami. Obecnie współpracuję z uczniami szkół podstawowych i średnich, jak i ze studentami. Podczas zajęć stawiam na miłą atmosferę, całościowe omówienie tematu oraz na jego zrozumienie. Preferuję nauczanie, które pozwoli zrozumieć i utrwalić omawiane treści na tyle, aby zastsować je bez trudu w praktyce. Posiadam wiele materiałów na których z sukcesami pracuję. 

Zapraszam do kontaktu sms ze względu na wiele zadań w ciągu dnia. Odpisuję, oddzwaniam.
Tel. 509 301 733

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2024

Serdecznie polecam zajęcia z panią Blanką! Miałam wrażenia spotkania z bardzo kompetentną osobą, przy tym sympatyczną, która potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę związana z metodologią oraz wyrazić konstruktywną krytykę. To co szczególnie mi się podobało to wskazanie mocnych stron pracy i podpowiedzi, w którą stronę można by pójść, aby była ona jeszcze ciekawsze i wpisywała się w standardy pisania prac akademickich.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dzięki Pani udało się zdać egzamin z metodologii badań choć zgłosiłam się do Pani z prośbą o pomoc tuż przed terminem. Pani wszystko dobrze wytłumaczyła i pomogła z napisaniem pracy zaliczeniowej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje, szczególnie z metod badań. Wszystkie treści zostały mi przekazane w poukładany sposób i wreszcie zrozumiałam ten przedmiot oraz zdałam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, który przysporzył mi wiele stresu. Uważam, że korepetycje były świetnie przeprowadzone, jedocześnie przy bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bez wątpienia polecam współpracę. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście. Bardzo pomocne rady które pomogły mi w zrozumieniu omawianego zagadnienia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi cierpliwie i dokładnie wytłumaczyć wszelkie zagadnienia. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w usystematyzowaniu swojej wiedzy z zakresu metodyki badań oraz innych przedmiotów z obszaru nauk społecznych na poziomie studiów.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.