Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia30 / 60 min

Martyna B

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Oferuję kompleksowe korepetycje z biologii dla uczniów szkoły podstawowej. Od lat prowadzę zajęcia dla uczniów klas szkoły podstawowej jak i dawnej gimnazjalnej. 

Jestem studentką ostatniego roku studiów. Biologii uczyłam się jako przedmiotu rozszerzonego do matury, jak również cały czas mam z nim styczność na poziomie zaawansowanym z uwagi na kierunek studiów.

Mogę również udzielić korepetycji z j.polskiego oraz z innych przedmiotów j. angielskiego, przyrody, geografii, i innych na poziomie podstawowym do ostatniej klasy obecnej szkoły podstawowej. Preferuję lekcje zdalnie (przez skypa) z uwagi na pandemię.

Jestem osobą bardzo cierpliwą, miłą, sympatyczną, otwartą, co mogą potwierdzić moi dotyczczasowi uczniowie :) Zależy mi na tym, by osoba z którą współpracuję dobrze zrozumiała materiał i aby okazał się jej przydatny również w życiu, nie tylko na teście w szkole.Ważne dla mnie jest to, by uczeń w pełni skorzystał z zajęć.

Bardzo prosze o kontakt przez sms. 

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2021

Bardzo miła i pomocna Pani, polecam)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.