Marketing internetowy w edukacji - nowość na rynku

Uczysz innych, ale nie wiesz jak i gdzie promować swoje usługi? Chcesz pozyskać nowych klientów, ale nie masz pomysłu, jak do nich dotrzeć? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! 

Od teraz stworzenie i prowadzenie firmowego profilu w social mediach będzie dla Ciebie pestką. Z łatwością przygotujesz plan komunikacji z klientem i od podstaw stworzysz chwytliwe treści marketingowe. W końcu odważysz się zaprojektować swoją stronę internetową, na której zareklamujesz swoje usługi i podzielisz się swoją wiedzą. Takie pojecią jak SEO, Google Analytics, Keyword Planner nie będą już straszyły swoją nazwą. Nauczysz się wykorzystywać proste narzędzia do analityki, aby móc w pełni kontrolować i analizować swoje działania w sieci. A po co? Po to, żeby więcej nie wydawać na darmo pieniędzy na reklamę. Łatwiej pozyskiwać nowych klientów i budować mocno i wiarygodną markę osobistą. 

„Marketing internetowy w edukacji. Jak zarabiać więcej na korepetycjach” to pierwsza i na razie jedyna na rynku wydawniczym książka o marketingu w sieci, skierowana do osób z szeroko pojętej branży edukacyjnej. Napisana przez praktyków – specjalistów w obszarach promocji, analityki oraz pozycjonowania, którzy od kilkunastu lat działają w branży edukacyjnej. To ponad 230 stron samych konkretów, bez lania wody i niepotrzebnych ogólników.

Znamy Twoje potrzeby, problemy i oczekiwania! Pokażemy Ci krok po kroku, jasno i klarownie, jak skutecznie prowadzić działania promocyjne jednocześnie ograniczając na nie wydatki. 

Skończ z chaotycznymi działaniami. Zacznij działać skutecznie!

kup teraz

Od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego dowiesz się jak:

  • stworzyć i pozycjonować własną stronę www, aby była widoczna dla innych,
  • przygotować i sprzedawać za pomocą treści,
  • zbudować silny profil w mediach społecznościowych od podstaw,
  • zarządzać płatną reklamą Google Ads i Facebook Ads,
  • skutecznie promować usługi z wykorzystaniem kampaniami bannerowymi na e-korepetycje.net,
  • sprawnie i profesjonalnie wykorzystywać e-mail marketing, prowadzić rozmowy z klientami,
  • tworzyć grafiki reklamowe, które przyciągną, a nie odstraszą klientów.

Nie zwlekaj z zakupem naszego e-booka. Pamiętaj, że czas to pieniądz.

Jeżeli chcesz stale poszerzać swoją wiedzę z zakresu marketingu, a także mieć dostęp do zniżek, promocji i dodatkowych materiałów, koniecznie zapisz się na nasz newsletter. Gwarantuję Ci, że tego nie pożałujesz :)

Zapisz się na newsletter

 

O autorze

MF
e-book_jak_napisac_article

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Gry i zabawy do wykorzystania na lekcjach języka obcego cz.3

Różne formy aktywności, w tym zabawy ruchowe, można z powodzeniem przeprowadzić wśród dorosłych kursantów. Dzisiaj prezentujemy trzecią już część gier i zabaw, które wspomogą naukę języka obcego i nieco rozweselą standardowe lekcje.

Jak ważna jest ilość snu dla nauki?

26 lat – tyle średnio przesypia człowiek w ciągu swojego życia. Jesteś uczniem i zarywasz noce, aby przygotować się na lekcje? Zła decyzja! Nocne uczenie się jest nie tylko mało efektywne, ale… może być dla Ciebie szkodliwe. Zobacz, jak ilość snu, jakiej sobie dostarczasz wpływa na pracę Twojego mózgu, a co za tym idzie – na proces nauki. Może teraz, gdy spędzasz większość czasu w domu, jest dobry moment, aby zmienić swoje nawyki?

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport