Marketing internetowy w edukacji - nowość na rynku

Uczysz innych, ale nie wiesz jak i gdzie promować swoje usługi? Chcesz pozyskać nowych klientów, ale nie masz pomysłu, jak do nich dotrzeć? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! 

Od teraz stworzenie i prowadzenie firmowego profilu w social mediach będzie dla Ciebie pestką. Z łatwością przygotujesz plan komunikacji z klientem i od podstaw stworzysz chwytliwe treści marketingowe. W końcu odważysz się zaprojektować swoją stronę internetową, na której zareklamujesz swoje usługi i podzielisz się swoją wiedzą. Takie pojecią jak SEO, Google Analytics, Keyword Planner nie będą już straszyły swoją nazwą. Nauczysz się wykorzystywać proste narzędzia do analityki, aby móc w pełni kontrolować i analizować swoje działania w sieci. A po co? Po to, żeby więcej nie wydawać na darmo pieniędzy na reklamę. Łatwiej pozyskiwać nowych klientów i budować mocno i wiarygodną markę osobistą. 

„Marketing internetowy w edukacji. Jak zarabiać więcej na korepetycjach” to pierwsza i na razie jedyna na rynku wydawniczym książka o marketingu w sieci, skierowana do osób z szeroko pojętej branży edukacyjnej. Napisana przez praktyków – specjalistów w obszarach promocji, analityki oraz pozycjonowania, którzy od kilkunastu lat działają w branży edukacyjnej. To ponad 230 stron samych konkretów, bez lania wody i niepotrzebnych ogólników.

Znamy Twoje potrzeby, problemy i oczekiwania! Pokażemy Ci krok po kroku, jasno i klarownie, jak skutecznie prowadzić działania promocyjne jednocześnie ograniczając na nie wydatki. 

Skończ z chaotycznymi działaniami. Zacznij działać skutecznie!

kup teraz

Od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego dowiesz się jak:

  • stworzyć i pozycjonować własną stronę www, aby była widoczna dla innych,
  • przygotować i sprzedawać za pomocą treści,
  • zbudować silny profil w mediach społecznościowych od podstaw,
  • zarządzać płatną reklamą Google Ads i Facebook Ads,
  • skutecznie promować usługi z wykorzystaniem kampaniami bannerowymi na e-korepetycje.net,
  • sprawnie i profesjonalnie wykorzystywać e-mail marketing, prowadzić rozmowy z klientami,
  • tworzyć grafiki reklamowe, które przyciągną, a nie odstraszą klientów.

Nie zwlekaj z zakupem naszego e-booka. Pamiętaj, że czas to pieniądz.

Jeżeli chcesz stale poszerzać swoją wiedzę z zakresu marketingu, a także mieć dostęp do zniżek, promocji i dodatkowych materiałów, koniecznie zapisz się na nasz newsletter. Gwarantuję Ci, że tego nie pożałujesz :)

Zapisz się na newsletter

 

O autorze

MF

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Edukacja domowa - pozaszkolny system nauczania cz.2

Przedstawiamy Wam kolejne odcinki naszego materiału dotyczące edukacji domowej. Z poniższych materiałów dowiecie się między innymi, co skłoniło Agnieszkę do podjęcia decyzji o rozpoczęciu edukacji domowej swoich dzieci. Czy edukacja domowa oznacza koniec życia towarzyskiego dzieci i skazanie ich na samotność? A w końcu najważniejsze - jak znaleźć właściwą osobę (lub osoby), które zajmą się edukacją domową?

Korepetycje z matematyki online? To możliwe!

Korepetycje online umożliwiają skuteczną naukę niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujemy. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu, aby móc rozpocząć zajęcia. Darmowe komunikatory, możliwość udostępnienia ekranu, czy nieco bardziej zaawansowane aplikacje do tworzenia wykresów i zapisywania wzorów matematycznych sprawiają, że uczniowie coraz częściej wyszukują zajęć prowadzonych online.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022