Tydzień promocji na Black Week

Jesteście gotowi? To świetnie! Oficjalnie rozpoczynamy tydzień promocji z okazji Black Week. :) W tym roku przygotowaliśmy coś wyjątkowego...

Od 21.11.2022 roku od momentu publikacji wpisu, do 27.11.2022 do godz. 23.59 roku, wykupując u nas jedną usługę, inną otrzymasz gratis. To idealny moment na to, żeby zwiększyć swoje zasięgi, pozyskać nowych klientów oraz monitorować efekty promocji.

Nie czekaj. Zyskaj więcej, wydając mniej. Nie daj się wyprzedzić i buduj swoją pozycję w sieci.

Szczegóły akcji „Black Week 2022”
 


Oferta pracy

1. Do każdego zakupionego pakietu ofert pracy (3, 5 lub 10 ofert) w dniach 21 - 27.11.2022 roku uczestnik akcji otrzyma:

  • opcję realizacji kampanii bannerowej w serwisie e-korepetycje.net na 10 000 odsłon dla wybranego jednego ogłoszenia o pracę.

2. Do każdej zakupionej pojedynczej oferty pracy w dniach 21 - 27.11.2022 roku uczestnik akcji otrzyma:

  • opcję realizacji kampanii bannerowej w serwisie e-korepetycje.net na 5000 odsłon.

3. Oferty pracy należy dodawać za pośrednictwem platformy: https://rekrutacja.e-korepetycje.net/
4. Bonusy zostaną przyznane wyłącznie osobom, które w trakcie trwania akcji, po opłaceniu oferty pracy lub pakietu ofert, prześlą wiadomość do serwisu z tytułem „Black Week 2022”. Formularz kontaktowy dostępny jest na https://rekrutacja.e-korepetycje.net/kontakt. W treści wiadomości należy podać adres mailowy lub login, na jaki zostało zarejestrowane konto w serwisie https://rekrutacja.e-korepetycje.net/ oraz wskazać konkretne ogłoszenie, które zostanie wyróżnione bannerem.
 


Artykuł sponsorowany

1. Do każdego zamówionego i opłaconego artykułu sponsorowanego uczestnik akcji otrzymuje dodatkowo:

  • opcję wysyłki newslettera z powiadomieniem o nowym wpisie do bazy naszych subskrybentów - ponad 6500 odbiorców.

2. Treść artykułu dostarcza uczestnik akcji.
3. Szczegóły dotyczące wymagań i zasad przygotowania treści dostępne są na stronie:
https://www.e-korepetycje.net/artykuly/artykul-sponsorowany-newsletter
4. Treść artykułu powinna zostać dostarczona przez uczestnika w ciągu 2 tygodni od dnia złożenia zamówienia w ramach akcji promocyjnej “Black Week 2022”.
5. Publikacja artykułu wraz z przysługującym bonusem nastąpi po zatwierdzeniu treści przez organizatora akcji, w ustalonym z uczestnikiem terminie, nie później niż 1 miesiąc od zatwierdzenia treści.
6. W przypadku dużej liczby zamówień usługa wysyłki newslettera zostanie zrealizowana w pierwszym możliwym terminie (newsletter wysyłany jest raz w miesiącu). O kolejności wysyłki decyduje data publikacji artykułu sponsorowanego.
 


Artykuł sponsorowany z opcją newslettera

1. Do każdego zamówionego i opłaconego artykułu sponsorowanego z opcją newslettera uczestnik akcji otrzymuje dodatkowo:

2. Treść artykułu dostarcza uczestnik akcji.
3. Szczegóły dotyczące wymagań i zasad przygotowania treści dostępne są na stronie: https://www.e-korepetycje.net/artykuly/artykul-sponsorowany-newsletter
4. Treść artykułu powinna zostać dostarczona przez uczestnika w ciągu 2 tygodni od dnia złożenia zamówienia
w ramach akcji promocyjnej “Black Week 2022”.
5. Publikacja artykułu wraz z przysługującym bonusem nastąpi po zatwierdzeniu treści przez organizatora akcji,
w ustalonym z uczestnikiem terminie, nie później niż 1 miesiąc od zatwierdzenia treści.
6. W przypadku dużej liczby zamówień usługa wysyłki newslettera zostanie zrealizowana w pierwszym możliwym terminie (newsletter wysyłany jest raz w miesiącu). O kolejności wysyłki decyduje data publikacji artykułu sponsorowanego.
 


Wyróżnienie ogłoszenia

1. Za zakup wyróżnienia ogłoszenia z dowolnego przedmiotu na:
minimum 2 x 12 miesięcy uczestnik akcji otrzyma:

  • opcję statystyk ogłoszenia dostępną w panelu korepetytora w zakładce „Statystyki”

minimum 3 x 12 miesięcy miesięcy uczestnik akcji otrzyma:

  • opcję realizacji kampanii bannerowej w serwisie e-korepetycje.net na 5000 odsłon dla wyróżnionego ogłoszenia

minimum 6 x 12 miesięcy uczestnik akcji otrzyma:

2. Za zakup wyróżnienia ogłoszenia z języka obcego na:
minimum 6 x 12 miesięcy uczestnik akcji otrzyma:

  • opcję realizacji kampanii bannerowej w serwisie e-korepetycje.net na 5000 odsłon dla wyróżnionego ogłoszenia
  • opcję realizacji kampanii bannerowej w serwisie angielski.nauczaj.com na okres 14 dni dla wyróżnionego ogłoszenia

3. W przypadku, gdy uczestnik akcji wyróżni na wskazany okres większą liczbę ogłoszeń na swoim koncie, oferta promocyjna w postaci kampanii bannerowej może być zrealizowana dla maksymalnie 3 ogłoszeń.
4. Bonusy są jednorazowe. Oznacza to, że w trakcie trwania akcji promocyjnej użytkownik może tylko raz wykorzystać przysługujący mu bonus do danego ogłoszenia.
5. W przypadku zakupu wyróżnienia ogłoszenia z języka obcego na minimum 6 x 12 miesięcy uczestnik akcji może wybrać pakiet nagród, który chciałby otrzymać:
5.1. kampania bannerowa na 5000 odsłon w serwisie e-korepetycje.net + kupon zniżkowy na zakup e-booka “Marketing internetowy w edukacji. Jak zarabiać więcej na korepetycjach”.
5.2. kampania bannerowa na 5000 odsłon w serwisie e-korepetycje.net + kampania bannerowa w serwisie angielski.nauczaj.com na okres 14 dni.
Informacja o wybranym pakiecie nagród powinna znaleźć się w treści maila przesłanego do serwisu.
6. Liczba odsłon reklamy bannerowej nie sumuje się. Oznacza to, że uczestnik akcji, który dokona płatności za wielokrotność wyróżnienia ogłoszenia na 36 miesięcy lub 2 x 36 miesięcy, nie otrzyma wielokrotności 5000 lub 10 000 odsłon w kampanii bannerowej.
7. Warunkiem uruchomienia kampanii bannerowej jest posiadanie przez uczestnika akcji konta reklamowego. Bezpłatnej rejestracji konta należy dokonać przez stronę https://kampanie.e-korepetycje.net/, a adres mailowy lub login konta dołączyć w korespondencji mailowej do serwisu.
8. Bonusy zostaną przyznane wyłącznie osobom, które w trakcie trwania akcji, po opłaceniu wyróżnienia, prześlą wiadomość do serwisu z tytułem „Black Week 2022”. Formularz kontaktowy dostępny jest na stronie
www.e-korepetycje.net/kontakt. W treści wiadomości należy podać: adres mailowy lub login, na jaki zostało zarejestrowane konto korepetytora w serwisie e-korepetycje.net, przedmiot, który został wyróżniony, adres mailowy lub login konta reklamowego.
9. W przypadku chęci skorzystania z promocji obejmujących zakup wyróżnienia na okres 6 x 12 miesięcy liczy się łączna suma zamówionych miesięcy wyróżnienia w koszyku do opłacenia. Użytkownik może dodać zamówienie np. 5 x 12 miesięcy + 1 x 12 miesięcy.


Zapoznaj się z pełnym "Regulaminem Akcji Black Week"

Nie bądź niewidoczny - daj znać o sobie innym i napisz do nas w celu skorzystania z promocji. :)

 

 

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Testy diagnostyczne jako forma reklamy

Prowadzenie korepetycji to ciągłe poszukiwanie nowych ścieżek dotarcie do klientów. Pokaż się uczniom jako specjalista z danej dziedziny. Przygotuj test diagnostyczny, który będzie mógł rozwiązać każdy uczeń, sprawdzić swój poziom wiedzy, czy podzielić się swoim wynikiem z korepetytorem.

Zarabiaj więcej na korepetycjach - złap zniżkę na książkę

Kompendium wiedzy o marketingu w edukacji w mocno obniżonej cenie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Marketing internetowy w edukacji
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Raport cen korepetycji 2022