Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dzisiaj w polskich szkołach rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęło się wdrożenie zmian z reformy oświatowej. Dzisiaj naukę rozpoczęli pierwsi uczniowie klas VII szkół podstawowych. Rozpoczęło się wygaszanie gimnazjów. Nie wszyscy są zadowoleni z wprowadzanych zmian. Dotyczy to zarówno nauczycieli, jak i samych uczniów. Paradoksem jest, że uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym nie zdali z pierwszej do drugiej klasy gimnazjum, dzisiaj rozpoczęli naukę w szkole podstawowej, z której otrzymali już dyplom ukończenia.

W tym roku naukę w szkołach zaczęło 700 tysięcy dzieci. Jest to dwukrotnie większa ilość niż liczba uczniów w zeszłym roku.

Wszystkim nauczycielom oraz uczniom z okazji nowego roku szkolnego życzymy samych sukcesów, wytrwałości, pasji oraz zaangażowania. Wierzymy, że Wasza ciężka praca przez cały nadchodzący rok szkolny zostanie wynagrodzona świetnymi wynikami w nauce.

Drodzy uczniowie, czy nauczyciele dzisiaj w szkole wyglądali tak?

Drodzy nauczyciele…my wiemy, jak to będzie wyglądało za parę miesięcy ;)

O autorze

MF
Architektura
Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
e-korepetycje.net
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport Pobierz raport