​BooKat - spotkanie z literaturą w Katowicach - 14 i 15 kwietnia

Organizatorzy projektu społecznego BooKat serdecznie zapraszają na wydarzenie, podczas którego odbędą się wykłady, warsztaty oraz  spotkania autorskie. Będzie można również zdobyć fantastyczne nagrody w licznych konkursach.

Wydarzenie ma na celu promowanie literatury, ale także łączenie pokoleń – zapraszone zostały jednocześnie dzieci, młodzież, dorośli  i osoby starsze. Odbędzie się ono na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, w budynku A, w godzinach 10 - 18 przez cały weekend. Wstęp jest całkowicie darmowy.

Organizatorami tego przedsięwzięcia jest grupa 16-18 latków, którzy podjęli się takiej inicjatywy nie tylko aby propagować zamiłowanie do literatury, ale także aby wesprzeć Fundację.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/bookatproject/ 

Poniżej harmonogram wydarzeń:

źródło: https://www.facebook.com/bookatproject/photos/p.948280858665595/948280858665595/?type=3&theater

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak się przygotować do matury poprawkowej?

Maturzyści, którzy nie uzyskali pozytywnego wyniku na maturze przygotowują się do egzaminu poprawkowego. Jak efektywnie podejść do nauki?

Terminy egzaminów GOETHE-ZERTIFIKAT (Poziom B) 2017 w Polsce

Goethe-Zertifikat (Zertifikat Deutsch) na poziomie sprawdzania samodzielności językowej ma następujące rodzaje: Goethe-Zertifikat B1 für Jugendliche/Goethe-Zertifikat B1/Goethe-Zertifikat B2. Wybierz potrzebny Certyfikat (Goethe-Institut), jaki chciałbyś  zdać w 2017 roku i zacznij przygotowywać się. W 2017 roku aż w 19 miastach w Polsce będzie można przystąpić do tego egzaminu.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji