​BooKat - spotkanie z literaturą w Katowicach - 14 i 15 kwietnia

Organizatorzy projektu społecznego BooKat serdecznie zapraszają na wydarzenie, podczas którego odbędą się wykłady, warsztaty oraz  spotkania autorskie. Będzie można również zdobyć fantastyczne nagrody w licznych konkursach.

Wydarzenie ma na celu promowanie literatury, ale także łączenie pokoleń – zapraszone zostały jednocześnie dzieci, młodzież, dorośli  i osoby starsze. Odbędzie się ono na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, w budynku A, w godzinach 10 - 18 przez cały weekend. Wstęp jest całkowicie darmowy.

Organizatorami tego przedsięwzięcia jest grupa 16-18 latków, którzy podjęli się takiej inicjatywy nie tylko aby propagować zamiłowanie do literatury, ale także aby wesprzeć Fundację.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/bookatproject/ 

Poniżej harmonogram wydarzeń:

źródło: https://www.facebook.com/bookatproject/photos/p.948280858665595/948280858665595/?type=3&theater

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak Facebook sprawia, że uczniowie zgłaszają się do mnie sami?

Połącz swoją osobowość z niecodzienną metodą, co powoduje, że projekt przekazywania swojej wiedzy staje się totalnie niepowtarzalny - dokładnie tak samo jak Ty!

Poradnik o email marketingu dla branży edukacyjnej

Firma FreshMail przygotowała specjalny poradnik dla branży edukacyjnej. Pokazuje w nim wyniki badań na grupie ponad 200-stu firm, gdzie przeanalizowane zostały podejmowane działania w email marketingu oraz porady i inspiracje, jak efektywnie wykorzystać to narzędzie.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji