Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Katowice
Faktura VAT
Język włoskicena do ustalenia

LinguaCity

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na całoroczny kurs języka włoskiego STACJONARNIE do LinguaCity już od października! W ramach kursu wakacyjnego umożliwiamy naukę języka na POZIOMACH od A1 do B1.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu a każde spotkanie trwa 120  minut. Grupy są kameralne – liczą od 4 do 8 osób, co wpływa na zwiększenie efektywności nauki.

Kurs trwa do czerwca, obejmuje 60 godzin zegarowych. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych od 17.00-19.00 lub 19.10-21.10..Zapewniamy stały dostęp do platformy e-learningowej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

LinguaCity
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
NIP: 6431555651

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.