Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na noworoczny kurs języka niderlandzkiego ONLINE lub HYBRYDOWO do LinguaCity już od stycznia/lutego! W ramach kursu umożliwiamy naukę języka na POZIOMIE A1.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu, a każde spotkanie trwa 90 min. Grupy są kameralne – liczą od 4 do 8 osób, co wpływa na zwiększenie efektywności nauki.

Kurs trwa do czerwca, obejmuje 40 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się w godzinach popłudniowo-wieczornych.

Zapewniamy stały dostęp do platformy e-learningowej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

LinguaCity
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
NIP: 6431555651

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.