Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na całoroczny kurs języka słowackiego do LinguaCity już od października ! W ramach kursu całorocznego umożliwiamy naukę języka słowackiego na poziomie A1.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 120 min, co nawet osobom bardzo zapracowanym pozwoli na wygospodarowanie czasu i dołączenie do grupy. Grupy są kameralne – liczą od 5 do 8 osób , co wpływa na zwiększenie efektywności nauki.

Kurs trwa od października do czerwca , obejmuje 60 godzin zegarowych.  Zajęcia odbywają się w godzinach wieczornych od 17.00-19.00 lub 19.10-21.10.

Zapewniamy stały dostęp do platformy e-learningowej.
Istnieje możliwość rozłożenia płatności na DOGODNE RATY.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek19:10 - 21:10
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

LinguaCity
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
NIP: 6431555651

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.