Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Katowice
Faktura VAT
Język polskicena do ustalenia

LinguaCity

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na całoroczne kursy języka polskiego STACJONARNIE oraz ONLINE do LinguaCity już od października ! W ramach kursów wakacyjnych umożliwiamy naukę języka na POZIOMIE od A1 do B2.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu a każde spotkanie trwa 90 min . Grupy są kameralne – liczą od 4 do 8 osób, co wpływa na zwiększenie efektywności nauki.

Kurs trwa do czerwca, obejmuje 120 godzin lekcyjnych . Zajęcia odbywają się w godzinach popłudniowo-wieczornych.

Oferujemy również intensywne kursy do certyfikatów B1, B2 oraz C1 w formie ONLINE. Kursy trwają 2,5 miesiąca i obejmują 40 godzin lekcyjnych.

Zapewniamy stały dostęp do platformy e-learningowej.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

LinguaCity
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
NIP: 6431555651

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.