Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język duńskicena do ustalenia

LinguaCity

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na całoroczny kurs języka duńskiego do LinguaCity już od  25 października ! W ramach kursów całorocznych umożliwiamy naukę języka na poziomie A1.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 120 min .   Grupy są kameralne – liczą od 4 do 8 osób , co wpływa na zwiększenie efektywności nauki.

Kurs trwa od października do czerwca , obejmuje 60 godzin zegarowych . Zajęcia odbywają się w godzinach wieczornych od 17.00-19.00 lub 19.10-21.10.

Zapewniamy stały dostęp do platformy e-learningowej.
Istnieje możliwość rozłożenia płatności na DOGODNE RATY.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa19:00 - 21:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

LinguaCity
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
NIP: 6431555651

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.