Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Katowice
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na całoroczny kurs języka niemieckiego w formie  STACJONARNEJ oraz ONLINE do LinguaCity już od października 2023! W ramach kursu umożliwiamy naukę języka na POZIOMACH od A1 do B2.

Zajęcia w formie stacjonarnej odbywają się 1 raz w tygodniu , a każde spotkanie trwa 120 min . Grupy są kameralne – liczą od 4 do 8 osób, co wpływa na zwiększenie efektywności nauki.

Kurs trwa do czerwca, obejmuje 60 godzin zegarowych . Zajęcia odbywają się w godzinach wieczornych od 17:00-19:00 lub 19:10-21:10.

Oferujemy również kurs konwersacyjny na poziomie B2 w formie ONLINE.
Zapewniamy stały dostęp do platformy e-learningowej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

LinguaCity
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
NIP: 6431555651

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.