Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Język fińskicena do ustalenia

LinguaCity

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na Noworoczny kurs języka fińskiego ONLINE do LinguaCity już od stycznia/lutego ! W ramach kursu noworocznego umożliwiamy naukę języka na poziomie A1 .

Zajęcia online odbywają się 1 raz w tygodniu , a każde spotkanie trwa 90 min. Grupy są kameralne – liczą od 4 do 6 osób, co wpływa na zwiększenie efektywności nauki.

Kurs trwa do czerwca, obejmuje 40 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Zapewniamy stały dostęp do platformy e-learningowej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.