Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Katowice
Faktura VAT
Język serbskicena do ustalenia

LinguaCity

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na całoroczny kurs języka serbskiego do LinguaCity już od października! W ramach kursu całorocznego umożliwiamy naukę języka serbskiego na poziomie A1.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 120 min , co nawet osobom bardzo zapracowanym pozwoli na wygospodarowanie czasu i dołączenie do grupy. Grupy są kameralne – liczą od 5 do 8 osób , co wpływa na zwiększenie efektywności nauki.

Kurs trwa od października do czerwca , obejmuje 60 godzin zegarowych. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych od 17.00-19.00 lub 19.10-21.10.

Zapewniamy stały dostęp do platformy e-learningowej.
Istnieje możliwość rozłożenia płatności na DOGODNE RATY.
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

LinguaCity
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
NIP: 6431555651

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.