Ranking najlepszych liceów i techników 2018

Po raz drugi z rzędu portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl przy współpracy z portalem e-korepetycje.net stworzył ranking najlepszych liceów i techników z osiemnastu miast wojewódzkich na terenie naszego kraju. Dzięki przygotowanemu przez portal zestawieniu możemy dowiedzieć się jaki poziom prezentuje dana szkoła na tle innych placówek. Mamy możliwość poznania najlepszych szkół średnich w danym mieście co na pewno pomoże przy wyborze szkoły podczas naboru.

Ranking przygotowany został w oparciu o wyniki z egzaminów maturalnych obowiązkowych oraz dodatkowych na poziomie rozszerzonym. Brane pod uwagę były również wyniki z olimpiad przedmiotowych krajowych i międzynarodowych. W technikach dodatkowym kryterium były wyniki z egzaminów zawodowych.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z rankingiem liceów i techników 2018!

Poniżej przedstawiamy Państwu pięć najlepszych liceów i techników wybranych spośród osiemnastu miast wojewódzkich w Polsce:

Licea:

•         V Liceum im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

•         XIV Liceum im. Stanisława Staszica w Warszawie

•         XIII Liceum w Szczecinie

•         XIV Liceum im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

•         II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie

 

Technika:

•         Technikum Komunikacji w Poznaniu

•         Technikum Elektroniczne w Bydgoszczy

•         Technikum Łączności nr 14 w Krakowie

•         Technikum Mechatroniczne nr 1 w Warszawie

•         Technikum nr 17 w Katowicac

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak wybrać dobry plecak dla dziecka?

Wyposażenie dziecka do szkoły to obowiązek każdego rodzica. Dobrze jeśli podejdziemy do tego z głową i dokonamy najlepszego wyboru, który ułatwi dziecku działanie i pomoże w zdobywaniu potrzebnej w przyszłości wiedzy.

Egzamin gimnazjalny 2018

Dokładnie 18 kwietnia rozpoczną się egzaminy gimnazjalne 2018. Od ich wyników i liczby osiągniętych na egzaminie punktów z poszczególnych części będzie zależało przyjęcie ucznia do danej szkoły. Im wyższy wynik, tym większa szansa na dostanie się do wybranej szkoły pierwszego wyboru.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - przydatne zwroty

Zebraliśmy zwroty z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
JĘZYK ROSYJSKI
Marketing internetowy w edukacji
Raport cen korepetycji 2023