Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

reklama banneru

Ostatnie wpisy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dzisiaj zabrzmiał pierwszy dzwonek. W większości szkół nie ma lekcji w dniu dzisiejszym, jedynie apele i powitania po wakacjach z wychowawcami w klasach. Jednak okazuje się, że w niektórych szkołach, po zakończonym apelu odbywają się normalnie lekcje.

Czytaj dalej »

E-korepetycje.net na YouTube

Serwis e-korepetycje.net rozwija się i dociera do coraz większego grona odbiorców. Można go teraz znaleźć na YouTube. Warto subskrybować wideo, bo można obejrzeć wiele ciekawych filmów, które przydadzą się np. podczas podróży, pracy.

Czytaj dalej »
Marketing internetowy dla edukacji
Baza testów
Akcja pomagam nie szkodzę

Matura rosyjski 2017 – pomagamy online!


Kategorie: język rosyjski

matura-rosyjski-2017

W tym roku, z okazji matur przygotowaliśmy dla Was coś ekstra! Staramy się na różne sposoby pomagać Wam w przygotowaniach do egzaminów, podsuwamy pomoce naukowe i porady jak radzić sobie w tym stresującym czasie. Co zatem jeszcze przygotowaliśmy?

Uruchamiamy pomoc online z native speakerem dla maturzystów zdających maturę z języka rosyjskiego!
Będzie to pomoc, którą będziecie mogli uzyskać przez cały czas od teraz aż do 17 maja, czyli do egzaminu z tego przedmiotu. 
Na każde pytania dotyczące rosyjskiego dostaniecie odpowiedz od osoby, dla której jest on językiem codziennego użytku. Możecie zadawać pytania zarówno po polsku jak i po rosyjsku, w komentarzach pod tym artykułem. Nie pozostawimy żadnego pytania bez odpowiedzi.
Zatem jeśli już niedługo czeka Was matura z języka rosyjskiego możecie bezpłatnie skorzystać z pomocy native speakera w naszym serwisie.

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „Zawód: Korepetytor” – kompendium wiedzy każdego korepetytora,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

  • Imię:
  • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.