Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Ostatnie wpisy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dzisiaj zabrzmiał pierwszy dzwonek. W większości szkół nie ma lekcji w dniu dzisiejszym, jedynie apele i powitania po wakacjach z wychowawcami w klasach. Jednak okazuje się, że w niektórych szkołach, po zakończonym apelu odbywają się normalnie lekcje.

Czytaj dalej »

E-korepetycje.net na YouTube

Serwis e-korepetycje.net rozwija się i dociera do coraz większego grona odbiorców. Można go teraz znaleźć na YouTube. Warto subskrybować wideo, bo można obejrzeć wiele ciekawych filmów, które przydadzą się np. podczas podróży, pracy.

Czytaj dalej »
Marketing internetowy dla edukacji
Baza testów
Akcja pomagam nie szkodzę

E-korepetycje.net na YouTube


Kategorie: matematyka

Polski YouTube zawiera tak dużą ilość kanałów edukacyjnych, że nie da się ich wszystkich śledzić na bieżąco. Dlatego chcemy współpracować z innymi kanałami edukacyjnymi, by ułatwić odbiorcom dostęp do aktualizowanych i wartościowych treści. Postanowiliśmy monitorować nowe filmy, które ukazują się w każdym tygodniu i dodawać je do swojej playlisty na stronie głównej. Dzięki temu otrzymacie listy najciekawszych i najbardziej wartościowych filmików z danej dziedziny.

Co musicie zrobić? Zasubskrybujcie kanał e-korepetycje.tv. Dzięki temu będziecie mieli dostęp do wszystkich wideo w jednym miejscu z różnych kanałów i bogatej listy dziedzin nauki. Wystarczy wejść na e-korepetycje.tv, wybrać interesujący Was film i oglądać. 

Serwis e-korepetycje.net współpracuje już z kanałem „Matematyka z Pasją” (LINK). Ideą tego serwisu jest pokazanie, że matematyka nie jest trudna, a zagmatwane na pozór zadania mogą się okazać banalne. Można tam znaleźć ćwiczenia z różnych szczebli edukacji np. szkoły średniej. Pod każdym filmem istnieje możliwość zadawania pytań w komentarzach, a twórcy kanału na pewno udzielą rzetelnej odpowiedzi.  Warto zapoznać się z blogiem autorów playlisty i ich partnerów - www.matematykazpasja.pl

Możecie przyłączyć się do nas i pomóc w tworzeniu playlisty z ciekawymi kanałami edukacyjnymi. Jeśli macie swoje kanały lub znacie jakieś, to prosimy o polecenie. Na pewno dodamy wideo wybranego kanału do naszej playlisty.

Zapisz się na listę, dzięki czemu otrzymasz:

Darmowy e-book: „Zawód: Korepetytor” – kompendium wiedzy każdego korepetytora,
a także dostęp do unikalnych treści i comiesięczne podsumowania.

  • Imię:
  • Email:

Zapisując się na listę akceptujesz politykę prywatności serwisu.