Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Szczecin
Świnoujście
Stargard Szczeciński
Koszalin
Olsztyn

O mnie

Jestem doktorantem nauk społecznych i ekonomicznych, który ma wieloletnie doświadczenie w niesieniu pomocy studentom. Moje unikalne doświadczenie w naukach społecznych i ekonomicznych pozwala na pełne zrozumienie różnych stanowisk, z którymi student może się zetknąć podczas swojej edukacji. Posiadam wiedzę z zakresu psychologii, pedagogiki, ekonomii, politologii, administracji, zarządzania i innych dziedzin związanych z edukacją. Pracuję ze studentami, aby rozwinąć ich umiejętności analityczne, ucząc ich jak przetwarzać i wykorzystywać informacje, którymi są obdarzeni. Pomagam również studentom w osiągnięciu pożądanego sukcesu poprzez optymalizowanie ich planów nauki i doskonalenie ich umiejętności w konkretnych dziedzinach wiedzy. Wspieram ich w wyborach długofalowych, przygotowując ich do przyszłego zatrudnienia lub postępu w edukacji na jeszcze wyższym poziomie. Jestem bardzo oddany i kreatywny w moich działaniach, co pozwala mi nieustannie postępować w odpowiedzi na potrzeby studentów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.