Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Szczecin
Świnoujście
Stargard Szczeciński
Koszalin
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biznes200 / 60 min

Ziemowit

Opis ogłoszenia

Poszukujesz profesjonalnego korepetytora z dziedziny biznesu? Jestem tutaj, aby Ci pomóc! Mam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie biznesu i wiedzę, którą chętnie się podzielę. Pomożę Ci rozwinąć Twoje umiejętności, abyś mógł czerpać korzyści z biznesu. Oferuję zindywidualizowane zajęcia, dostosowane do Twoich potrzeb i poziomu wiedzy. Pomogę Ci zrozumieć zagadnienia biznesowe, takie jak marketing, handel, finanse, zarządzanie, zatrudnianie i wiele innych. Oprócz tego poznasz narzędzia i strategie, które Ci w tym pomogą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moich usługach, skontaktuj się ze mną. Zapraszam do współpracy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.