Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Świnoujście
Stargard Szczeciński
Koszalin
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Zarządzanie150 / 60 min

Ziemowit

Opis ogłoszenia

Poszukujesz korepetytora z zarządzania? Jestem twoim człowiekiem! Jako korepetytor z zarządzania pomogę Ci nauczyć się podstawowych umiejętności zarządzania oraz zdobyć wiedzę potrzebną do odnoszenia sukcesów w świecie biznesu. Uczę też kreatywnego myślenia i strategii dla Twojej firmy. Jestem przygotowany do współpracy z ludźmi w każdym wieku i na każdym poziomie wiedzy. Moje lekcje są interesujące i efektywne. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z moich usług, proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i ustalę terminy lekcji.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota11:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.