Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Świnoujście
Stargard Szczeciński
Koszalin
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Ekonomia150 / 60 min

Ziemowit

Opis ogłoszenia

Poszukujesz kogoś, kto pomoże Ci w nauce ekonomii? Jeśli tak, trafiłeś we właściwe miejsce. Jestem doświadczonym korepetytorem, który oferuje fachowe wsparcie w zakresie ekonomii. Posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne oraz bogate doświadczenie w doradztwie i wykładaniu zagadnień związanych z ekonomią. Oferuję indywidualne i grupowe lekcje obejmujące szeroki zakres tematów, w tym mikroekonomię, makroekonomię, konkurencję, rynek kapitałowy, bezpieczeństwo finansowe, zarządzanie finansami, rachunkowość, politykę gospodarczą, ekonomię porównawczą i in. Moje lekcje są przystosowane do potrzeb i umiejętności każdego ucznia, zapewniając optymalny poziom wiedzy. Jeśli chcesz się uczyć ekonomii online, mam ofertę dla Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami, skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota11:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.