Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Szczecin
Świnoujście
Stargard Szczeciński
Koszalin
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Statystyka170 / 60 min

Ziemowit

Opis ogłoszenia

Poszukujesz kogoś, kto pomoże Ci zrozumieć skomplikowane zagadnienia związane ze statystyką? Jestem tutaj, aby Ci pomóc. Pomogę Ci w zrozumieniu trudnych pojęć statystycznych, takich jak regresja liniowa, równania strukturalne, złożone modele statystyczne i wiele innych. Oferuję elastyczne lekcje, które dostosowuję do Twoich potrzeb i Twojego poziomu wiedzy. Jeśli szukasz profesjonalnego korepetytora, który może Ci pomóc w zrozumieniu skomplikowanych zagadnień statystycznych, jestem tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o moich usługach.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota11:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.