Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Świnoujście
Stargard Szczeciński
Koszalin
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Poszukujesz kogoś, kto pomoże Ci w nauce finansów? Przyjdź do mnie! Jestem profesjonalnym korepetytorem, który oferuje lekcje w zakresie finansów. Zajmuję się wszystkim od podstawowych po bardziej zaawansowane tematy. Uzyskasz bezpośredni dostęp do mojej wiedzy i doświadczenia finansowego, które pomogą Ci w nauce. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, który potrzebuje pomocy w nauce finansów, czy też profesjonalistą, który potrzebuje aktualizacji swojej wiedzy, jestem gotowy Ci pomóc. Oferuję indywidualne lekcje i kursy online, które są dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota11:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.