Korepetycje z matematyki online? To możliwe!

Nauka online dla zazwyczaj  kojarzy się jedynie ze Skypem oraz samą rozmową z korepetytorem. Stąd większość osób zakłada, że taka forma lekcji może być prowadzona jedynie przy językach obcych, gdzie tutor nie musi nic pisać, nie trzeba rozwiązywać zadań, rysować wykresów. Jednak takie założenia są całkiem bezzasadne. Otóż coraz więcej osób decyduje się na lekcje online również z przedmiotów ścisłych np. chemii, matematyki, fizyki czy biologii.

Czym takie lekcje różnią się od tradycyjnych spotkań z nauczycielem twarzą w twarz? Praktycznie niczym. Dostępność różnego rodzaju programów online, które umożliwiają współdzielenie ekranu, zapisywanie wzorów czy wykonywanie bardziej złożonych obliczeń sprawia, że nauka online staje popularna. Pamiętać należy, że takie zajęcia na odległość to również oszczędność czasu, który należałoby przeznaczyć na dojazd do nauczyciela. 

Czytaj więcej z tego cyklu: Lekcje online

Jeden z naszych korepetytorów, który prowadzi korepetycje online z matematyki, opowie Wam, jak takie zajęcia wyglądają w praktyce.

 

Zacznij uczyć online. Zarejestruj się już teraz

O autorze

AN

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Jak Facebook sprawia, że uczniowie zgłaszają się do mnie sami?

Połącz swoją osobowość z niecodzienną metodą, co powoduje, że projekt przekazywania swojej wiedzy staje się totalnie niepowtarzalny - dokładnie tak samo jak Ty!

Zdalna nauka – jak zorganizować sobie pracę, żeby nie zwariować?

Zdalny system nauki różni się od tego, który znasz ze szkoły. Ucząc się w ten sposób, możesz doświadczać wielu trudności – np. z koncentracją czy organizacją pracy. Jak sobie z nimi radzić? Co zrobić, żeby uczyć się efektywnie? Sprawdź nasze porady.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowe ebooki
i zapisz się na newsletter.
e-book
Sytuacja w edukacji
w czasie pandemii.
e-raport

Dowiedz się więcej o tej publikacji